خانه » سبک زندگی » خانه داری » جوش شيرين و كاربردهاي آن در زمينه خانه داري
 

 

جوش شيرين و كاربردهاي آن در زمينه خانه داري

joosh-shirin

جوش شيرين و كاربردهاي آن در زمينه خانه داري
همچنین این ماده می تواند به عنوان بوگیر یخچال هم عمل کند، یا از آن برای از بین بردن لکه های غذای سوخه از تابه ها استفاده کرد. اما کارآیی این ماده موثر فقط به همین موارد محدود نمی شود، اگر شما هم می خواهید با دیگر کاربرد های این ماده مفید آشنا شوید با زیباجو همراه شوید تا به فواید بسیار جوش شیرین پی ببرید.

جوش شيرين و كاربردهاي آن در زمينه خانه داري

گند زدایی فرش با استفاده از جوش شیرین

جوش شیرین را روی فرش بپاشید  سپس ۱۵ دقیقه صبر کنید، به کمک جاروبرقی جوش شیرین ها را از روی فرش پاک کنید تا کامل از روی فرش پاک شود. اما توجه داشته باشید که قبل از این که این کار را روی تمام سطح فرش انجام دهید، ابتدا در یک قسمت خیلی کوچک فرش آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که صدمه ای به فرش شما نمی زند. جوش شیرین کلا هر بوی نامطبوعی را از بین می برد، مثل بوی تخم مرغ شکسته شده روی فرش، کاشی ها و سرامیک ها و یا حتی برخی از ظرف و ظروف خانه می توان استفاده کرد.

شستن سینک ظرفشویی با جوش شیرین

تمیز کردن سطوح سخت با استفاده از جوش شیرین

جوش شیرین می تواند لکه های موجود در سطوح سخت مثل سینک، وان حمام یا حتی چراغ های جلو اتومبیل شما را نیز پاک کند. فقط کافی است تا مقدار کمی از جوش شیرین را روی یک قطعه اسفنج نمناک ریخته و سطح مورد نظر را با آن پاک کنید. میبینید که لکه ها به راحتی از بین می روند. از آنجایی که این ماده غیر سمی است می تواند جایگزین مناسبی برای پاک کننده های مضر شیمیایی باشدتا هم از فواید آن استفاده کرد و هم هزینه را کاهش دهید.

نکته: از جوش شیرین برای شست و شوی سطوح الومینیومی استفاده نکنید، این کار باعث واکنش شیمیایی و تضعیف آن می شود .

جوش شيرين و كاربردهاي آن در زمينه خانه داري

منبع: زيباجو

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>