خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » تولد ۵۴ سالگی مجتبی محرمی دفاع چپ پرسپولیس
 

 

تولد ۵۴ سالگی مجتبی محرمی دفاع چپ پرسپولیس

 

به مناسبت جشن تولد ۵۴ سالگی مجتبی محرمی, نوشته ای آماده شده است که در ادامه خواهید خواند.

مجتبی محرمی ۵۴ ساله شد

به مناسبت جشن تولد مجتبی محرمی: تولدت مبارک، دفاع چپ راست پا!

تولد ۵۴ سالگی مجتبی محرمی دفاع چپ پرسپولیس

مجتبی محرمی در آستانه ورود به پنجاه و چهارسالگی است.

موهای نابغه های نسل ما رو به سفیدی است و این گذر عمر می گوید كه خاطرات كودكی ما از سیاه و سفید کم کم دارد به سفیدی می رود. نسلی كه در سالهای پس از جنگ جذاب ترین عصرهای آدینه را برایمان رقم زدند و حالا مرور خاطراتشان دلخوشی ما در روزگار مجازی است.

مجتبی محرمی نماد تعصب بین كلی ستاره و بازیکن با تعصب بود. كسی كه به پای عشقش سوخت و ساخت و هزارتومانی های قسطی پرسپولیس را به میلیونها تومان نقد باشگاه كشاورزترجیح داد تا دل عاشقانش را نرنجاند و حالا در سالهای پنجاه و چند سالگی  در گوشه عزلت نشسته و باید با خاطراتش زندگی كند. خاطراتی كه پر است از روزهای تلخ و شیرین دوران جوانی مجتبی یا به قول علی پروین؛ مژتبی محرمی.

مجتبی محرمی دفاع چپی راست پا بود. می شود گفت او آچار فرانسه علی پروین هم بود و هر وقت یک پست در پرسپولیس می لنگید، این مجتبی بود که می رفت و جای خالی را پر می کرد و حتی از نفر فیکس هم بهتر بازی می کرد.

برای گفتن از مجتبی باید کلمات زیادی نوشت، کلماتی که شاید مجتبی محرمی، خواندن و یادآوری بخشی از آنها را دوست نداشته باشد. روزهای خاكستری آن سالهای طلایی یكی یكی گذشتند، تا امروز تولد پنجاه و چهارسالگی نابغه ای را جشن بگیرند كه هشتی بود برای خودش و یک دوست مشتی بود برای دیگران.

تولد بهترین دفاع چپ تاریخ فوتبال ایران مبارك!

 

 

تولد ۵۴ سالگی مجتبی محرمی دفاع چپ پرسپولیس

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>