خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » سهام عدالتی‌ها بخوانند
 

 

سهام عدالتی‌ها بخوانند

برای آن دسته از مشمولانی که شماره شبای خود را از موسسه اعتباری نور دریافت نموده و اقدام به ثبت آن در سامانه سهام عدالت کرده‌اند، در آینده

سهام عدالتی‌ها بخوانند

برای آن دسته از مشمولانی که شماره شبای خود را از موسسه اعتباری نور دریافت نموده و اقدام به ثبت آن در سامانه سهام عدالت کرده اند، در آینده پیامکی از سوی شرکت شخصی سازی ارسال خواهد شد تا نسبت به ثبت شماره شبای تازه اقدام کنند.

شماره شبای موسسه نور پذیرفته نیست

مشمولان سهام عدالت جهت دریافت سود این سهام باید اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir کنند.بر این اساس سقف مهلت زمانی جهت ثبت شماره شبای حساب بانکی در این سامانه تعیین نشده است و مشمولان سهام عدالت هنوز جهت ثبت شماره شبای بانکی خود وقت دارند.

عبارات مهم : سامانه سهام عدالت – سهام عدالت
با این حال به مشمولان توصیه می شود هر چه سریعتر اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی در این سامانه کنند؛ به چه دلیل که واریز سود در مراحل متفاوت سال جاری، صرفا به کسانی تعلق می گیرد که شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت وارد نمایند و تائیدیه آن در سامانه را مشاهده کنند.

بر این اساس شرکت شخصی سازی اعلام کرده است جهت آن دسته از مشمولانی که شماره شبای خود را از موسسه اعتباری نور دریافت و اقدام به ثبت آن در سامانه سهام عدالت کرده اند، در آینده پیامکی از سوی این شرکت ارسال خواهد شد تا نسبت به ثبت شماره شبای تازه اقدام کنند.

بر اساس این گزارش عدم همکاری مناسب از سوی موسسه اعتباری نور موجب شده است تا شماره شبای تعداد اندکی از مشمولانی که در این موسسه حساب دارند و اقدام به ثبت شماره شبای خود در سامانه سهام عدالت کرده اند، از سوی این موسسه مورد تائید قرار نگیرد.

از این رو شرکت شخصی سازی با هدف کمک به مشمولان این موسسه اعتباری در انجام فرآیند تائید شماره شبای خود تاکید می کند در آینده ای نزدیک پیامکی مبنی بر امکان اعلام شماره شبای تازه به وسیله این دسته از مشمولان اعلام خواهد کرد تا بتوانند شماره شبای تازه خود را از یکی از سایر بانکهای کشور دریافت و به سامانه سهام عدالت اعلام نمایند.

سهام عدالتی‌ها بخوانند

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: دانشجو

واژه های کلیدی: سامانه سهام عدالت | سهام عدالت | دریافت | شماره | ارسال | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>