خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » کمیسیون امنیت در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه‌ صادر می‌کند
 

 

کمیسیون امنیت در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه‌ صادر می‌کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت کمیسیون متبوعش در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه‌ای صادر خواهد کرد.

کمیسیون امنیت در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه‌ صادر می‌کند

کمیسیون امنیت در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه صادر می کند

عبارات مهم : وزارت ورزش و جوانان – مجلس شورای اسلامی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت کمیسیون متبوعش در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه ای صادر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در تشریح دستور جلسه امروز(یکشنبه، ۷ خردادماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه اشاره ای به تحولات اخیر منطقه شد و بحث جدی نیز بر عنوان حج و شرایط آن صورت گرفت و قرار بر این شد که جلسه سه شنبه کمیسیون با حضور نماینده ولی فقیه در حج و مسئولین ذی ربط وزارت امور خارجه و دستگاه های امنیتی به بررسی عنوان حج و نوع توافقی که صورت گرفته تخصیص داده شده است یابد.

کمیسیون امنیت در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه‌ صادر می‌کند

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه مصوب شد که کمیسیون بیانیه ای در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان و مسائل اطراف آن صادر کند.

وی ادامه داد: در ادامه جلسه لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده یکسان از دروازه مرزی نوردوز- مغری که به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده است بود به تصویب رسید؛ همچنین لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در مجمع مقامات مالیاتی کشورهای اسلامی که به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده است بود نیز تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت کمیسیون متبوعش در ارتباط با سفر ترامپ به عربستان بیانیه‌ای صادر خواهد کرد.

نقوی حسینی همچنین تصریح کرد: در این جلسه لایحه اهداف و وظایف وزارت ورزش و جوانان که به کمیسیون ارجاع شده است بود و کلیات آن به تصویب رسیده بود، با این اصلاح به تصویب رسید که کلیه درآمدهای اماکن ورزشی شهرستان ها به همان شهرستان ها تخصیص داده شده است یابد و در همان شهرستان هزینه شود، همچنین پیشنهاد داده شد که عضوی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، به عنوان عضو ناظر به عضویت شورای عالی ورزش درآید که این عنوان علاوه بر عضویت کمیسیون فرهنگی در شورا و عضویت وزارت امور خارجه است که در نهایت به تصویب کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در آخر خاطرنشان ساخت: یکی دیگر از مباحث مطرح در جلسه امروز، موارد اصلاحی لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح به وسیله مامورین نیروهای مسلح در موارد مهم که قبلا به تصویب رسیده بود مطرح شد که به علت حجم زیاد مباحث به جلسات بعد موکول شد ضمن اینکه در این جلسه کمیسیون، کمیته ها جلسات خود را تشکیل دادند.

واژه های کلیدی: وزارت ورزش و جوانان | مجلس شورای اسلامی | وزارت امور خارجه | کمیسیون فرهنگی | عربستان | ارتباط | کمیسیون | سیاست | خارجی | امنیت | بیانیه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>