خانه » علم و تکنولوژی » خودرو » مسابقات جهانی GTCچیست+سوپر خودرو های ۸ سیلندر
 

 

مسابقات جهانی GTCچیست+سوپر خودرو های ۸ سیلندر

منظور آن ها رقابت هایی شدید و بسیار سنگین می باشد، که با کمک خودروهای جذاب هشت سیلندر ۵۰۰ اسب بخاری و بدون سیاست های داخلی یا سقف بودجه به وجود خواهد آمد.
مارک وولی مدیر اجرایی GTC می گوید: مسابقات اتومبیل رانی در بالاترین سطح خود معمولاً به صورت ترکیبی از جنگ تکنولوژی ها و دستورات تیمی، و یک تفریح و سرگرمی گران قیمت برای علاقه مندانی که به خوبی مورد حمایت قرار می گیرند دیده می شود.

مسابقات جهانی 8 سیلندرها

مسابقات جهانی GTCچیست+سوپر خودرو های ۸ سیلندر

وی توضیح می دهد: ما می خواهیم تمرکز مسابقات اتومبیل رانی را دوباره بر روی مسابقاتی جدی با هزینه های معقول برگردانیم. ما می توانیم سری مسابقات در سطح ملی با قوانین، مقررات، حقوق تجاری، جایزه های نقدی، ساختار و خودروهایی که در همه چیز به جز طراحی بدنه با یکدیگر مشابه می باشند را ارائه نماییم. این کار فقط به حمایت تیم ها و صاحبان حق رای که این مسابقات را به عنوان راهی مناسب برای کسب درآمد از این نوع مسابقات تشخیص داده اند نیاز دارد.

این مسابقات توسط گری فورماتو، راننده ی مسابقه های اتومبیل رانی، ویک ماهاراج مهندس اتومبیل های مسابقه ای و مارک وولی و با پشتیبانی مایکل فورماتو کار آفرین اهل آفریقای جنوبی تاسیس شده است.

فورد gtc

مسابقات جهانی GTCچیست+سوپر خودرو های ۸ سیلندر

این مسابقات اولین قرارداد خود را در آفریقای جنوبی امضا کرده و از امسال کار خود را آغاز خواهند کرد. طراحی چهارچوب اصلی این خودروها از نوع Spaceframe (سازه فضایی) بوده که توسط پائول کپرنیک استرالیایی طراحی شده است و در بین تمامی این خودروهای یکسان خواهد بود. تنها تفاوت این خودروها در نوع بدنه ی آن هاست که کاملاً به عهده ی تیم ها می باشد.

تصاویر فوق العاده

مسابقات جهانی GTCچیست+سوپر خودرو های ۸ سیلندر

GTC می گوید که Spaceframe بدین منظور طراحی شده است تا بتواند پنل های بدنه ی اورجینال بسیاری از خودروهای سِدان یا هاچ بک هایی که در بازار خودروها وجود دارند را بپذیرد. در عکسهای بالا، شما می توانید ببینید که یک فورد فوکوس هشت سیلندر مسابقات GTC به چه شکلی خواهد بود.

سوپراسپرت های 8 سیلندر

مسابقات جهانی GTCچیست+سوپر خودرو های ۸ سیلندر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>