خانه » سبک زندگی » خانه داری » تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح ها
 

 

تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح ها

شما لامپ های متفاوت را می توانید از مغازه ها تهیه کنید اما گاهی اوقات برخی از افراد لامپ هایی را با توجه به ذوق خود درست کرده اند. می توان این لامپ ها را در خانه نیز ایجاد کرد و برای آن تنها یک سری وسایل ساده نیامند هستیم.
تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح ها

به گزارش آکاایران: لامپ قوری و فنجان:
گاهی اوقات برخی از فنجان ها دیگر برای استفاده کردن مناسب نیستند و یا دیگر نمی خواهید از قوری خود استفاده کنید. دیگر لازم نیست تا آن ها را دور اندازید و می توانید به راحتی از آن ها یک لامپ رومیزی درست کنید. تنها کافی است تا چند عدد از فنجان ها و قوری را طوری که تعادل ان ها حفظ شود بر روی یکدیگر قرار دهید.

,[categoriy]

تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح هابا این طرح ها خانه ای متفاوت داشته باشید! +عکس -آکابا این طرح ها خانه ای متفاوت داشته باشید! +عکس -آکا

آکاایران: با این طرح ها خانه ای متفاوت داشته باشید! +عکس

رنگ کنید:

گاهی اوقات شما یک لامپ رومیزی دارید اما تا حدی از چهره افتاده و رنگش رفته است. لازم نیست تا این چراغ را دور اندازید شما می توانید بدون صرف هیچ هزینه این از فرزند خود بخواهید تایان لامپ را به سلیقه خود رنگ کند. سپس آن را دوباره در اتاق خود استفاده کنید.

,[categoriy]
تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح ها

از نقشه استفاده کنید:

اگر در خانه از آباژورها استفاده می کنید حتما متوجه شده اید که پس از چند سال پارچه های آن خراب و کثیف می شود و دیگر قابل استفاده نیستند. یکی از خلاقانه ترین کارهایی که می توانید بکنید این است که از نقشه استفاده کنید. شما می توانید یک نقشه تهیه کرده و بر روی پارچه چراغ خود نصب کنید این کار به نوعی نوآوری نیز محسوب می شود.

,[categoriy]
تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح ها

از پرده استفاده کنید:

اگر مانند مورد قبل مشکل پارچه های روی چراغ را دارید می توانید این بار به جای استفاده از نقشه از پارچه ها و پرده ها بی مصرف استفاده کنید. تنها کافی است تا مقدار از پارچه ها را کنار هم قرار داده و با پاچه های اصلی جایگزین کنید. این کار جلوه خاصی به چراغ های شما می دهد.

,[categoriy]
تجربه داشتن خانه اي متفاوت با اين طرح ها
 منبع: آكاايران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>