خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » ماهی عجیب و غریبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد
 

 

ماهی عجیب و غریبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد

ماهی عجیب و غریبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد / عکس
کشف ماهی عجیبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد +عکس
کشف ماهی عجیبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد +عکس

ماهی عجیبی که بنظر میرسد صورتی شبیه انسان داشته و بالای لبش صاحب یک بینی به شکل بینی انسان است این روزها هیاهوی بسیاری به پا کرده است.

این ماهی نه تنها صاحب دو پا بوده بلکه انگشتان پای وی نیز به راه رفتن او کمک میکند و این ماهی در خشکی راه میرود! ماهی که داری پا ،انگشت و دماغ انسانی است دانشمندان را حیرت زده نموده است.به گزارش :در موجودات عجیبی زیر اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند اما گونه جدیدی از ماهی‌‌ها در نیوزلند کشف شده که تعجب و شگفتی دانشمندان را برانگیخته است.ماهی که داری پا ،انگشت و دماغ انسانی است دانشمندان را حیرت زده نموده است.این ماهی عجیب که همه محافل علمی سخن از اوست جانورشناسان را در جزایر کارائیب حیرت زده نموده است.

کشف ماهی عجیبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد +عکس

این موجود عجیب و غریب که مانند انسان دارای پا است با راه رفتن خود در سواحل جزایر کارائیب دانشمندان را شگفت زده نموده است.هر چند این موجود عجیب به شکل ماهیان است اما دارای پا و انگشت است و حتی مانند انسانها بالای دهانش دماغ دارد.

ماهیگیران بندر ویندوارد را در جزیره کوچک Carriacou پس از دیدن این موجود عجیب حیرت زده شدند.یکی از ساکنان جزیره می گوید همه اهالی دور ماهی عجیب و غریب جمع شده بودند همه اظهار می کردند که تا کنون چنین موجودی را ندیده اند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>