خانه » ورزشی » گرفتار قانون‌ “اگر گل نزنی گل می خوری” شدیم/ تراکتور شرایط سختی دارد ، ایران پوریان
 

 

گرفتار قانون‌ “اگر گل نزنی گل می خوری” شدیم/ تراکتور شرایط سختی دارد ، ایران پوریان

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: نباید برابر پیکان موقعیت هایمان را به آسانی از دست می دادیم.

گرفتار قانون‌ "اگر گل نزنی گل می خوری" شدیم/ تراکتور شرایط سختی دارد ، ایران پوریان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، محمد کشور عزیزمان ایران پوریان راجع به شکست تراکتورسازی برابر پیکان بیان کرد: باید پیکان را می بردیم و نمی توان موقعیت ها را اینگونه هدر داد. اگر تیم جوانی مانند تراکتور موفق به گلزنی نشود، هرچه از وقت بازی بگذرد دچار مسئله می شود. برابر پیکان این قانونی که اگر گل نزنی، گل می خوری جهت ما اتفاق افتاد.

او راجع به تاثیر محرومیت مهدی کیانی در شکست تراکتورسازی برابر پیکان گفت: تیم ما جوان است و تنها یکی، دو بازیکن سال های گذشته در ترکیب آن به میدان می روند. شرایط سختی داریم و زیاد مهره هایمان مصدوم هستند. متاسفانه مهدی کیانی هم که می توانست جهت تراکتورسازی تاثیرگذار باشد محروم و کارمان سخت تر شد.

ایران پوریان افزود: البته همه ما یک روز جوان بودیم و این غلط های تلخ را تجربه کردیم. جوانان تراکتور نباید به بازی امروز فکر کنند و باید تمام تمرکزشان را جهت بازی بعد به کار گیرند تا بتوانیم نتیجه های خوبی به دست بیاوریم و اوضاع را بهتر کنیم.

گرفتار قانون‌ “اگر گل نزنی گل می خوری” شدیم/ تراکتور شرایط سختی دارد ، ایران پوریان

کاپیتان تراکتورسازی راجع به حمایت هواداران از این تیم برابر پیکان بیان کرد: از هواداران تراکتور تقدیر می کنم که جهت تشویق تیم محبوبشان به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدند. آنها خوب می دانند که امسال شرایط تراکتور سخت شده است است و تا رسیدن به روزهای خوبمان صبوری می کنند. در نیم فصل بازیکنان تازه جذب می شوند و تیم متحول می شود. تا آن وقت هم جوان ها باتجربه تر می شوند و اوضاع اینگونه نمی ماند.

ایران پوریان راجع به اشتباه عجیب فرزین‌گروسیان در صحنه گل اول پیکان گفت: به گروسیان گفتم که من هم جوان بودم و زمانی که به فوتبال آمدم از این غلط های داشتم. فقط باید از اشتباهی که برابر پیکان مرتکب شد، درس بگیرد.

انتهای پیام/

اظهارات کشور عزیزمان ایران پوریان راجع به دیدار پیکان و تراکتورسازی

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | هواداران | تراکتور | فوتبال | ایران | لیگ برتر فوتبال | پیکان | تراکتورسازی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>