خانه » ورزشی » لغو بازی دوستانه ایران- لهستان در آلمان ، اختصاصی, خبر بد جهت فدراسیون فوتبال و تیم ملی
 

 

لغو بازی دوستانه ایران- لهستان در آلمان ، اختصاصی, خبر بد جهت فدراسیون فوتبال و تیم ملی

فدراسیون فوتبال آلمان که تا پیش از این جهت برگزاری بازی تیم ملی برابر لهستان در آلمان اوکی داده بود، حالا به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که نمی

لغو بازی دوستانه ایران- لهستان در آلمان ، اختصاصی, خبر بد جهت فدراسیون فوتبال و تیم ملی

وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه کارلوس کی روش مشغول برنامه ریزی جهت دیدارهای دوستانه مناسب هست، یک دیدار مهم جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در راه آماده سازی جام جهانی لغو شد.

به گزارش سایت نود، همانطور که همه می دانند کارلوس کی روش در حال برنامه ریزی جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت هر چه بهتر آماده شدن در راه آماده سازی جام جهانی روسیه است.

در این راه او چهار بازی دوستانه را جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته هست. بازی اول برابر روسیه است که قرار است مهرماه امسال برگزار شود. بازی دوم تیم ملی در آلمان برابر لهستان برنامه ریزی شده است بود. بازی سوم هم قرار است در سوئد و در شهر استکهلم با تیم ملی شیلی انجام شود. بازی چهارم هم کشور عزیزمان ایران – سوئد است که هنوز محل برگزاری آن معلوم نیست ولی به احتمال زیاد برگزار خواهد شد.

لغو بازی دوستانه ایران- لهستان در آلمان ، اختصاصی, خبر بد جهت فدراسیون فوتبال و تیم ملی

بازی کشور عزیزمان ایران – روسیه که حتما برگزار می شود و کی روش خبر داده بود که برگزاری این بازی اوکی شده است است ولی بازی برابر لهستان در آلمان به خاطر برگزار نشدن دربی در آلمان و نامه فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به فدراسیون فوتبال آلمان لغو شده است است.

فدراسیون فوتبال آلمان که تا پیش از این جهت برگزاری بازی تیم ملی برابر لهستان در آلمان اوکی داده بود، حالا به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که نمی تواند پذیرای تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در بازی دوستانه اش برابر لهستان باشد. این بازی قرار بود ۵ اکتبر ۲۰۱۷ یا همان ۱۳ مهر ۹۶ در آلمان برگزار شود.

پس از اینکه فدراسیون فوتبال جهت برگزاری دربی دوستانه به فدراسیون فوتبال آلمان نامه داد و از طرف آلمانی خواست شرایط برگزاری دربی را فراهم کنند، فدراسیون فوتبال آلمان جهت برگزاری دربی دوستانه شرایط را مهیا کرد و حتی  پلیس آلمان امنیت بازی را تضمین کرد ولی ماجرا به سمت و سوی دیگری رفت.

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران اعلام کرد به علت برگزاری سوپر جام و آماده نشدن شرایط برگزاری بازی در بیله فیلد، دربی در آلمان برگزار نمی شود. نامه دوم فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به فدراسیون فوتبال آلمان باعث شده است تا طرف آلمانی از طرف ایرانی به فیفا شکایت کند. آلمانی ها اعلام کرده اند که هیچ تیمی از ایران، چه باشگاهی و چه ملی و در هر رده سنی، حق برگزاری اردو و بازی دوستانه در آلمان را ندارند!

فدراسیون فوتبال آلمان که تا پیش از این جهت برگزاری بازی تیم ملی برابر لهستان در آلمان اوکی داده بود، حالا به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که نمی

اینکه به چه دلیل فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به جای دو کلوب استقلال و پرسپولیس به فدراسیون فوتبال آلمان نامه نوشته می تواند یک پرسش مهم باشد. دو کلوب استقلال و پرسپولیس با زیرکی پای خود را از این ماجرا کنار کشیده اند هر چند اسپانسر بازی عقیده دارد که کلوب پرسپولیس بعد از لغو دربی باید غرامت بدهد. پرسش بعدی این است که به چه دلیل فدراسیون فوتبال با این دو نامه، این زمینه را فراهم کرده که فدراسیون فوتبال آلمان از فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به فیفا شکایت کند و در این اوضاع بد مالی، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران با جریمه و محرومیت احتمالی مواجه شود؟

مطمئنا لغو بازی مهم با لهستان به علت ارسال نامه درخواست فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران از فدراسیون فوتبال آلمان،کارلوس کی روش را به شدت عصبانی خواهد کرد به چه دلیل که تیم ملی یک بازی مهم را با حریفی خوب از دست می دهد و البته فدراسیون فوتبال هم احتمالا با جریمه روبرو خواهد شد به چه دلیل که قرارداد بازی برابر لهستان هم ظاهرا بسته شده است و حالا به علت ریجکت کردن آلمانی ها، ممکن است لهستانی ها خواهان گرفتن غرامت از فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران شوند!

 

واژه های کلیدی: کارلوس کی روش | برنامه ریزی | پرسپولیس | استقلال | لهستان | فوتبال | برنامه | ایرانی | برگزاری | روسیه | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>