خانه » ورزشی » پایان مربیگری ژنرال در تراکتورسازی
 

 

پایان مربیگری ژنرال در تراکتورسازی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی بدون دستاوردی در لیگ برتر و جام حذفی از این تیم تبریزی جدا می شود.

پایان مربیگری ژنرال در تراکتورسازی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ امیر قلعه نویی بعد از ناکامی تیمش در کسب قهرمانی جام حذفی از بازیکنان تراکتورسازی خداحافظی کرد تا به شایعه جدایی اش از این تیم تبریزی قوت ببخشد.

قلعه نویی که با هزاران امید در تیم تراکتورسازی ماندگار شد و با حمایت آجرلو مدیر عامل تیم تبریزی بازیکنان مدنظرش را خریداری کرد ولی تصور نمی کرد که روزی اسیر حواشی شود و حتی نتواند یک جام را به هواداران پرشور تبریزی تقدیم کند.

عبارات مهم : تراکتورسازی – بازیکنان

ژنرال در فصل جاری کم شکست نخورده بود ولی ناکامی در فینال جام حذفی کمر وی را خم کرد و اکنون بلند شدن وی از زیر بار اتفاقات سخت هست.
قلعه نویی در ابتدای فصل شانزدهم بازیکنان پا به سن گذاشته به خدمت گرفت و قصد داشت با این بازیکنان جام قهرمانی را به دست آورد ولی استراتژی اش با ناکامی مواجه شد آیا که هر چه به آخر لیگ نزدیک تر می شدیم بازیکنان پا به سن گذاشته تراکتورسازی توان جسمانی ارزش تحلیل می رفت و توان مسابقه با حریفان خود را نداشتند.
تراکتورسازی در نیم فصل دوم با به خدمت گرفتن بازیکنان سابق سرخابی از جمله عالیشاه، نوراللهی، بیگ زاده و سجاد شهباززاده قصد داشت تا از کورس قهرمانی با پرسپولیس عقب نیافتد ولی در وقت دریافت کارت مجوز بازی شهباززاده متوجه شد که به علت بدهی به خارجی های سابق خود از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است و اجازه استفاده از بازیکنان تازه خود را ندارد.
مشکلات تراکتورسازی به همین جا ختم نشد و قلعه نویی با محسن بنگر دچار اختلاف شد و این بازیکن بعد از اینکه با اتهام تبانی مواجه شد حاضر به ادامه بازی در تراکتورسازی نشد.
جاسم کرار باز هم به یاغی گری های خود در تراکتورسازی ادامه داد و قلعه نویی هم نتوانست این بازیکن را از حواشی دور کند و اکنون هم کرار به دنبال پاسپورتش است تا به کشورش بازگردد.
لوسیانو ادینهو مهاجم گلزن تراکتورسازی هم به علت مصدومیت های متعدد نتوانست جهت تیم تراکتورسازی چاره ساز شود و این بازیکن هم قرار است از تیم تبریزی جدا شود و به برزیل بازگردد.
قلعه نویی بعد از ناکامی تیمش در کسب قهرمانی قافیه بازی را به منصوریان باخت و نایب قهرمانی را هم به استقلال تقدیم کرد.
ژنرال بعد از این همه ناکامی مصمم بود تا در فینال جام حذفی از اعتبار فوتبالی خود دفاع کند ولی ضربه سر دقایق نهایی سجاد شهباززاده مهاجم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران رشته های قلعه نویی پنبه کرد تا سریال شکست های این مربی تکمیل شود.
به هر حال قلعه نویی امسال با تراکتورسازی به رتبه سومی در لیگ برتر و نایب قهرمانی در جام حذفی رسید و گفته می شود به علت اختلافات با آجرلو مدیر عامل تراکتورسازی قرار است از این تیم تبریزی جدا شود.
کاروان تیم تراکتورسازی امروز با پرواز چارتر اهواز را به مقصد تبریز ترک کردند ولی قلعه نویی همراه تیم به تبریز نرفت تا به شایعات جدایی اش از این تیم تبریزی قوت ببخشد.
گفته می شود فراز کمالوند و یحیی گل محمدی گزینه های جایگزینی قلعه نویی جهت سرمربیگری تراکتورسازی هستند ولی معلوم نیست که تراکتورسازی با محرومیت نقل و انتقالاتی بتواند مربی داخلی به خدمت بگیرد.
با این اوصاف باید دید آینده سرمربیگری تراکتورسازی به کجا می انجامد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | بازیکنان | بازیکن | تبریز | تبریزی | تیم تراکتورسازی | جدایی قلعه نویی از تراکتورسازی | سرمربی تراکتورسازی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>