خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » انتشار قرارداد من جرم است / واکنش برانکو نسبت به رقم قراردادش
 

 

انتشار قرارداد من جرم است / واکنش برانکو نسبت به رقم قراردادش

مجله اینترنتی کدر : واکنش برانکو ایوانکوویچ نسبت به رقم قراردادش با پرسپولیس در نوع خود جالب بود. او اصلا نمی پذیرد که گران ترین مربی لیگ است و تازه اعتقاد دارد ارزان ترین مربی ۱۰ سال اخیر پرسپولیس بوده است. اما مهم تر این است که برانکو در اصل این اقدام برای اعلام ریز قرارداد ها را اصلا قبول ندارد. او حتی در اظهار نظری جالب گفته بود که هسرم هم نمی داند که قرارداد من چقدر است و انتشار جزئیات دستمزد من جرم است!

انتشار قرارداد من جرم است / واکنش برانکو نسبت به رقم قراردادش

جالب اینجاست که در هیچ جای دنیا بر سر رقم قرارداد مربیان و یا حتی بازیکنان، انقدر اختلاف و هیاهو وجود ندارد. برای بررسی این عصبانیت برانکو مبنی بر انتشار رقم قراردادش سری زدیم به سایت های معتبری که در همین رابطه اخبار مربوط به مربیان و بازیکنان را منتشر می کنند. برای مثال خوزه مورینیو که تازه ۲ ماه است کار خودش را در منچستر یونایتد شروع کرده است؛ از همان روز اول معلوم شد که قرارداد او ۳ ساله و به ارزش ۱۰ میلیون یورو بوده است.

1428242554095_0000000000368180_0

حتی مثلا بودجه تیم رقیب منچستر یونایتد یعنی منچستر سیتی برای جذب بازیکن هم ریز به ریز اعلام شده است. به طوری که پپ گواردیولا می تواند از ۱۵۰ میلیون یورویی که در اختیار دارد برای خرید بازیکن استفاده کند. نمونه دیگر مربیان حاضر در یورو ۲۰۱۶ بودند. در حالیکه در کوران مسابقات بودیم و همه نگاه ها به فرانسه بود، مبلغ قرارداد ۲۴ مربی حاضر در بازی ها اعلام شد که طبق آن روی هاجسون از انگلیس گران ترین مربی بود.

از همه این ها که بگذریم به این می رسیم که انتشار رقم قرارداد ها اصلا کار غیر عادی ای نیست و در همه جای جهان که پیرو فوتبال حرفه ای هستند، این اخبار با تمام جزئیات به گوش مردم می رسد. البته نباید فراموش کرد که این اتفاق در ایران، حساسیت های خودش را به دنبال دارد.

انتشار قرارداد من جرم است / واکنش برانکو نسبت به رقم قراردادش

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>