خانه » پزشکی و سلامت » رباتی برای آشنایی با سرطان سینه + راه های درامن و مراقبت از سینه ها
 

 

رباتی برای آشنایی با سرطان سینه + راه های درامن و مراقبت از سینه ها

رباتی برای آشنایی با سرطان سینه + راه های درامن و مراقبت از سینه ها

شایعترین سرطان در بانوان جامعه سرطان پستان است که متاسفانه مرگ و میر بالایی هم دارد. این سرطان انقدر شایع است که از هر ۱۳ خانم حتما یک نفر به این بیماری مبتلا می شود! اما خوشبختانه این بیماری کاملا قابل پیشگیریست و درمان می شود!

520462_901

رباتی برای آشنایی با سرطان سینه + راه های درامن و مراقبت از سینه ها

مدت زیادیست که به عنوان مدیر مجموعه کلک آموز با شما دوستان بوده ام اما این بار به عنوان یک پزشک می خواهم یکی دیگر از محصولات تیم کلک آموز را به شما معرفی کنم.

آمارها نشان می دهند که اکثر افراد در مراحل پیشرفته سرطان پستان به پزشک مراجعه می کنند و متاسفانه در مراحل پیشرفته تنها کاری که از جامعه پزشکی بر می آید برداشت کل بافت پستان به همراه غدد لنفاوی زیر بغل است.

پستان در خانم ها تنها یک بافت محسوب نمی شود بلکه اهمیت آن به اندازه یک اندام یا عضو هست و برداشتن این عضو می تواند صدمات روحی روانی برای فرد داشته باشد.

لذا بهتر است این بیماری را در مراحل اولیه شناسایی کنیم و با آن مقابله کنیم تا بتوانیم سلامت نیمی از افراد جامعه (بانوان) را تضمین کنیم.

از مهم ترین علت های مراجعه دیر به پزشک می توان خجالت و یا کم اهمیت دانستن علائم این بیماری برشمرد. به عنوان مثال فرد از اینکه با پزشکش در مورد پستانش صحبت کند خجالت می کشد و یا مدت زیادیست که در پستانش زخم دارد اما آن را کم اهمیت می داند و فکر می کند که مانند هر زخم دیگری خودش خوب می شود.

به همین دلیل برآن شدیم تا یک ربات تلگرام برای غربالگری سرطان پستان طراحی کنیم تا بانوان جامعه بتوانند به راحتی و بدون هیچ خجالتی از آن استفاده کنند.

telegram.me/BreastCancerBot

این ربات دارای هوش مصنوعی می باشد و با توجه به شرح حالی که از کاربر دریافت می کند مراحل بعدی درمان را به اون توصیه می کند.

توصیه می کنیم حتما این ربات را به دوستان و آشنایان و عزیزانتان معرفی کنید و از آنها بخواهید تا صادقانه به سوالات ربات پاسخ دهند تا بتوانند از این بیماری پیشگیری کنند.

رباتی برای آشنایی با سرطان سینه + راه های درامن و مراقبت از سینه ها

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>