خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » شراره دختر مواد فروش تهرانی دستگیر شد / عکس
 

 

شراره دختر مواد فروش تهرانی دستگیر شد / عکس

دستگیری شراره زن مواد فروش تهرانی + عکس

شراره دختر مواد فروش تهرانی دستگیر شد / عکس

سرهنگ محمد بخشنده در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال شکایت شهروندان مبنی بر توزیع گسترده مواد مخدر از سوی زنی به نام شراره بررسی موضوع در دستور کار دایره دوم معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و ماموران پس از اطمینان از صحت گزارش دریافتی اقدامات خود برای شناسایی و دستگیری این فرد را آغاز کردند.

وی با اشاره به عملیات پلیسی برای دستگیری این زن اظهار کرد: سرانجام در ساعت ۱۵ روز ششم مهرماه اکیپی از ماموران در عملیات پلیسی به مخفیگاه این زن واقع در محله عبدل آباد رفته و وی را به همراه همسرش به هویت اردشیر و یکی دیگر از همدستانش به نام منوچهر دستگیر کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به انتقال دو متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان، اظهار کرد: همچنین ماموران در بازرسی از مخفیگاه این افراد، مقدار ۹۱ کیلوگرم تریاک، مقادیری شیشه و پودر دست ساز مواد مخدر صنعتی را کشف و ضبط کردند و یک دستگاه سواری L90 نیز که از آن برای توزیع مواد مخدر استفاده می‌شد توقیف شد.

وی با اشاره به اعترافات متهمان تصریح کرد: در بازجویی از آنان مشخص شد که آنان در اسلامشهر نیز فعالیت داشتند که در عملیاتی پلیسی و مشترک میان پلیس تهران و اسلامشهر دو متهم دیگر به نام‌های آزیتا و منصور در اسلامشهر دستگیر شدند.

بخشنده با اشاره به کشف۹ کیلوگرم حشیش از این افراد، خاطر نشان کرد: همچنین مقدار ۱۳ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین نیز از دو فرد دستگیر شده در اسلامشهر به دست آمد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: افراد دستگیر شده پس از طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده روانه دادسرا خواهند شد.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>