خانه » صوتی و تصویری » دانلود فیلم و کلیپ » خندوانه ۸ فروردین ۹۵ + مسابقه لب آهنگ بین امیرعلی نبویان و احسان کمالی و پژمان بازغی + نتیجه لباهنگ خندوانه
 

 

خندوانه ۸ فروردین ۹۵ + مسابقه لب آهنگ بین امیرعلی نبویان و احسان کمالی و پژمان بازغی + نتیجه لباهنگ خندوانه

مسابقه لب آهنگ بین  امیرعلی نبویان و پژمان بازغی

توضیحات برنامه:

خندوانه ۸ فروردین ۹۵ + مسابقه لب آهنگ بین  امیرعلی نبویان و احسان کمالی و پژمان بازغی + نتیجه لباهنگ خندوانه

 

امیرعلی نبویان و احسان کمالی و پژمان بازغی مسابقه دادند و پژمان بازغی بهتر اجرا کرد

خندوانه ۸ فروردین ۹۵ + مسابقه لب آهنگ بین  امیرعلی نبویان و احسان کمالی و پژمان بازغی + نتیجه لباهنگ خندوانه

 

فرادی که با آب بدرفتاری نمی کنند و آن را گرامی می دارند شب گذشته شادی برنامه خندوانه را به خود اختصاص دادند.

در این قسمت از برنامه بعد از تقدیم شادی و یک رفت و برگشت رسانه ای، جوان در حضور امید حاجیلی از امیرحسین مدرس برای آغاز مسابقه لباهنگ دعوت کرد.
مدرس بعد از ورودش از ترانه های قدیمی که به آداب و رسوم مرسوم اشاره دارند یاد کرد و بعد هم کتش را درآورد و در شمایل دوره گردها با یک چرخ طوافی که روی آن سفره هفت سین چیده شده بود، شروع به نمایش و اجرای قطعه معروف «سمنو آی سمنو…» کرد.
پس از اتمام اجرا و نمایش لحظه های پشت صحنه ورود امیرحسین مدرس به روی سن، آیتم ایرانگردی بهروز بقایی و همراهش که همچنان در جنوب بودند، پخش شد.
جوان بعد از آن از ارزش و اهمیت آب گفت و سپس به سراغ «کمپین قطره قطره» رفت و عنوان کرد: این بزرگترین کمپین ایرانی است که حدود سه ملیون وچهارصد هزار نفر تا کنون در آن عضو شده اند و در راستای صرفه جویی و توجه به آب با همکاری حامی مالی برنامه توانستیم حدود ۵۰ هکتار زمین زراعی را در مناطق محروم صاحب سیستم آبیاری قطره ای کنیم، به همین جهت بازهم از شما می خواهم که در این کمپین عضو شوید.
اما ارشا اقدسی، طراح و بدلکار فیلم شرکت کننده بعدی گروه ۶ مسابقه لباهنگ بود. وی با حضورش اتفاقات تازه ای را در اجرا و نمایش آهنگی که از فرزاد فرزین پخش شد رقم زد، چرا که این اجرا از تکنیک ها و روش های بدلکاری بی بهره نبود. به همین جهت با جذابیت های بصری همراه شد. اقدسی در پشت صحنه ورودش به برنامه نیز عنوان کرد که اگر به او رای دهند در مرحله بعد شاهد کاری خواهیم بود که تا به حال آن را ندیده ایم!
اما حاجیلی بعد از اتمام اجراها طی انتقادی خطاب به رامبد بیان کرد: من معتقدم که کنارهم گذاشتن این دو عزیز در یک گروه درست نبود چرا که هر کدام ژانر متفاوتی دارند. جوان نیز ضمن تایید حرف وی بیان کرد که واقعا از نوع اجرا و برنامه آن ها بی خبر بوده است.
امیرحسین مدرس که همراه با هم گروهیش برای جذب رای مجددا روی صحنه آمده  بود همراه با تحیر و خنده گفت: اگر می دانستم قرار است اینطور شود من هم کل صنف جنابخان و لبوفروشان و سمنوفروش ها را می آوردم! اما من شجاعت آرشا را تحسن می کنم چون خودم آن قدر ترس از ارتفاع دارم که حتی با پله نیز گاهی به مشکل برمی خورم.!
بعد از این صحبت ها رامبد روبه آن دو گفت هیچ کدامتان به درد کری خواندن نمی خورید! و پس از یک تنفس و خروج شرکت کنندگان از صحنه وی با تاکید به لزوم وجود شادی اظهار کرد: وقتی از فقر حرف می زنیم، اولین چیزی که به ذهنمان می رسد فقر مالی است که قطعا سختی های زیادی را به همراه دارد. اما خطرناکترین فقر، فقر شادی است، اتفاقی که در حضور آن جامعه امکان سرحال بودنش را از دست داده و روبه نابودی می رود، برای همین تلاش کنیم که سفره شادی مان همیشه به نحوی پهن باشد و اینگونه است که می توانیم از فقر شادی جلوگیری کنیم. امید حاجیلی هم در پایان با جوان برای خداحافظی همراه شد و خندوانه دیگری با فریاد شاد باشید به انتها رسید.

خندوانه ۸ فروردین ۹۵ + مسابقه لب آهنگ بین  امیرعلی نبویان و پژمان بازغی + نتیجه لباهنگ خندوانه

خندوانه جناب خان,خندوانه جدید,خندوانه جدید اپارات,خندوانه ۹۵,خندوانه ژوله,خندوانه سری جدید,خندوانه آپارات,خندوانه فصل سوم,خندوانه شقایق دهقان,خندوانه فردوسی پور

برنامه خندوانه امشب / فصل سوم / قسمت اول

سلام خندوانه ای های عزیز

قسمت اول از فصل سوم برنامه خندوانه امشب راس ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش میشه، ما هم مثل قبل پس از ضبط و ویرایش ویدئوها بخش های مختلف برنامه رو برای دانلود قرار میدیم، پس منتظر ما باشید..

بخش اول

تا ساعاتی بعد

دانلود یا تماشای آنلاین در سایت آپارات

شاد باشید

خندوانه ۸ فروردین ۹۵ + مسابقه لب آهنگ بین  امیرعلی نبویان و احسان کمالی و پژمان بازغی + نتیجه لباهنگ خندوانه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>