خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » کشف پرچم داعش به همراه یک بمب از خانه تروریست بروکسل
 

 

کشف پرچم داعش به همراه یک بمب از خانه تروریست بروکسل

 کشف پرچم داعش به همراه یک بمب از خانه تروریست بروکسل

دادستانی بلژیک از کشف پرچم داعش در خانه مظنون حادثه تروریستی بروکسل خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل به نقل از رویترز، در بازرسی پلیس بلژیک از خانه ای در بروکسل پرچم داعش و یک بمب کشف شد. براساس اعلام پلیس بلژیک، این خانه با حملات تروریستی بروکسل ارتباط داشته است.

بر همین اساس، درحالی که سلسله انفجارهای تروریستی، پایتخت بلژیک را فراگرفته است، فردریک ون لئو – دادستان بلژیک – اعلام کرد تحقیقات درباره ارتباط میان انفجارهای بروکسل و پاریس هنوز درحال بررسی است.

این نخستین باری نیست که مظنونان تروریستی در بروکسل با خود پرچم داعش حمل می کنند. پیشتر دادستانی بلژیک اعلام کرده بود فرد مظنونی که در جریان عملیات ضدتروریستی پلیس بلژیک در روزهای اخیر کشته شد، پرچم داعش با خود به همراه داشت.

تیری ورتس – سخنگوی دادستانی بلژیک – در نشست خبری هفتگی خود اعلام کرد این تروریست متولد الجزایر بود و “بلقاید محمد” نام داشت و به طور غیرقانونی در بلژیک زندگی می کرد. او سابقه تروریستی نداشت و فقط یک پرونده سرقت در بلژیک برای او تشکیل شده بود. آن تروریست به یک سلاح کلاشینکف مسلح بود اما مواد انفجاری با خود نداشت.

در جریان حملات سیزدهم نوامبر پاریس (۲۳ آبان) که با تیراندازی در یک سالن کنسرت و انفجار بمب همراه بود، ۱۳۰ نفر کشته و دهها نفر مجروح شدند. گروه تروریستی داعش مسئولیت اجرای این حملات را به عهده گرفت.

انفجار بروکسل, بین الملل, عملیات انتحاری
عملیات انتحاری, بلقاد محمد, داعش
انفجار بروکسل, بین الملل, عملیات تروریستی در بلژیک

 کشف پرچم داعش به همراه یک بمب از خانه تروریست بروکسل

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>