خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » حکم ابدی ممنوعیت ارتباط بازنان برای این مرد / عکس
 

 

حکم ابدی ممنوعیت ارتباط بازنان برای این مرد / عکس

حکم ابدی ممنوعیت ارتباط بازنان برای این مرد / عکس
حکم محرومیت ابدی یک مرد از هرگونه تماس با زنان +عکس

حکم محرومیت ابدی یک مرد از هرگونه تماس با زنان 

دادگاهی در ادینبورگ ،مردی که در ۳۴ سالگی اش به دختر دانشجویی وحشیانه تجاوز کرد را به محرومیت مادام العمر از هر گونه رابطه با تمام زنان محکوم کرد !

به گزارش کدر این حکم عجیب پس از اتمام دوران حبس این مرد به وی ابلاغ شد . این متجاوز به دختر ۲۳ ساله دانشجو پس از گذراندن دوران محکومیت خود حق ندارد با هیچ زنی تماس مستقیم یا غیرمستقیم داشته باشد

حکم محرومیت ابدی یک مرد از هرگونه تماس با زنان +عکس

جورج کلارک ۵۴ ساله در سال ۱۹۹۶ دختر ۲۳ ساله ای را مورد تجاوز وحشتناک قرار داد و از انزمان تا کنون در زندان بسر میبرده است.

اکنون که دوران محکومیت وی به اتمام رسیده با برخورد عجیبی از سوی دادگاه روبرو شده است.وی طبق اظهار نظر دادگاه هنگامی که از زندان ازاد شود حق تماس با هیچ زنی را ندارد.

کلارک در سال ۱۹۹۶ دختر دانشجوی ۲۳ ساله ای را به زور می رباید و وی را ۱۲۵ مایل دورتر به ادینبورگ می برد و در خانه اش در ابتدا به زور به او مواد مخدر داده و سپس به وی تجاوز می نماید.کلارک از انزمان تا کنون مجرم و در گوشه زندان بسر می برد اما اکنون که قرار است مقدمات ازادی اش از زندان”کسل هانتلی”انجام گیرد با قوانین سختی از سوی دادگاه اسکاتلند روبرو شده است او پس از رهایی از زندان به هیچ عنوان حق ندارد با زنی تماس داشته باشد.

حکم محرومیت ابدی یک مرد از هرگونه تماس با زنان +عکس

زندان روباز کسل هانتلی

کلارک با نوشتن اعتراضاتی سعی دارد از دادگاه تخفیف مجازات بگیرد اما تا کنون راه به جایی نبرده و می باست در این شرایط دشوار زندگی نماید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>