خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » بازداشت پزشکی که بخیه کودک را کشیده بود در اصفهان
 

 

بازداشت پزشکی که بخیه کودک را کشیده بود در اصفهان

بازداشت پزشکی که بخیه کودک را کشیده بود در اصفهان

بازداشت پزشک بیمارستان اشرفی خمینی شهر

بازداشت پزشک بیمارستان اشرفی خمینی شهر

طبق اخبار واصله ، روز جمعه گذشته، به گزارش کدر کادر درمان بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر از توابع استان اصفهان،

به گزارش کدر به دلیل عدم بضاعت مالی خانواده یک بیمار خردسال، بخیه چانه صدرای چهار ساله را شکافتند و او را با چانه شکافته شده و خونین روانه خانه کردند.معاون دادستان شهرستان خمینی شهر گفت: ساعتی قبل کادر متخلف بیمارستان اشرفی این شهرستان برای انجام تحقیقات تکمیلی با دستور مرجع قضائی، بازداشت شدند.یوسف کریمی یکشنبه شب افزود: در پی مراجعه شاکی به دادستانی شهرستان خمینی شهر و استماع اظهارات مادر و کودک پنج ساله این پرونده، دستور احضار متهمان صادر شد.

وی اضافه کرد: متهمان که یک پزشک و یک پرستار هستند پس از تفهیم اتهام بنا به دستور مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی، روانه بازداشتگاه نیروی انتظامی شدند.معاون دادستان شهرستان خمینی شهر با تاکید بر اینکه مراجع قضائی این شهرستان با قاطعیت به این پرونده رسیدگی خواهند کرد، از رسانه های گروهی و خبرگزاری ها خواست که تا زمان اعلام نهائی حکم و تشکیل دادگاه از هرگونه اظهار نظر پیرامون این پرونده خودداری کنند .

وی اظهارکرد: در آینده نزدیک، اخبار تکمیلی از اقدامات قضائی و تحقیقات در باره این پرونده در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.جمعه هفته گذشته مورخ ششم آذر، پسر بچه ای به نام « صدرا زاهدپور » به دلیل جراحت چانه به بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر مراجعه و بصورت سرپایی و با بخیه زدن محل جراحت درمان می شود اما به دلیل ناتوانی خانواده این کودک برای پرداخت هزینه درمانی، پزشک و پرستار اقدام به باز کردن بخیه های کودک و از درمان وی ممانعت می کنند.

پیش از این، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه تخلف کادر پزشکی بیمارستان شهید اشرفی اصفهانی خمینی شهر بطور جد از سوی این دانشگاه در حال پیگیری است تصریح کرد: در این خصوص منتظر صدور حکم نهایی توسط دادگاه هستیم.

حمید رضا طلوعی با تاکید بر اینکه در این اتفاق، اصول اخلاقی زیر سئوال رفته و منشور حقوقی بیمار از سوی تیم پزشکی رعایت نشده است، تصریح کرد: این موضوع از اتفاق های نادر و پر اهمیت در حوزه پزشکی و درمانی است و پزشک و پرستار دخیل در این اتفاق با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعلیق شده اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: دانشگاه این دو نفر را به دادگاه رسیدگی به تخلف های درمانی و پزشکی معرفی کرده و منتظر صدور حکم نهایی از سوی این مرجع قضائی است.

وی خاطرنشان کرد: نظام پزشکی خمینی شهر نیز در حال پیگیری این موضوع می باشد و حکم آن نیز نافذ است.طلوعی افزود: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، درمان این کودک را نیز در دستور کار قرار داد و صدرا تحت جراحی پلاستیک نیز قرار گرفته است.

وزیر بهداشت نیز در این باره گفت: بنده هم این خبر را در شبکه های مجازی شنیده ام و تیمی را مامور کرده ام که به اصفهان بروند و در این مورد تحقیق کنند.دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی افزود: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این مورد از مردم عذرخواهی کرده و قول داده است که مسئول شیفت و افراد متخلف را به دستگاه قضائی معرفی کند.شهرستان خمینی شهر با حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری غرب اصفهان است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 11 نظر ثبت شده است.

 1. با درود
  متاسفانه خیلی وقت است که این اتفاق کثیف در مملکت ما رخ میدهد نظام پزشکی و اکثر پزشکان ما خود را به پول فروخته اند و فقط پول را میشناسند انسانیت برای آنها معنی ندارد اگر بیماران زیر میزی ندهند باید رنج بیماری را تحمل یا منتظرمرک باشند شما پزشکانی که قسم خوردید به بشریت خدمت کنید شما که زیر میزی میگیرید مطمئن باشید به عنوان منفورترین افراد جامعه هستید البته مسئولان نظام پزشکی که نظارت پزشکان را بر عهده دارند در کارهای آنها سهیم هستند چرا که اهمال کاری و حمایت نابجای آنها باعث گسترش این هم دزدی و پستی اکثریت پزشکان گردیده است و روزی فرزندان یا خانواده تان تاوان آنرا پس خواهید داد

 2. روی داعش را سفید کردند

 3. متاسفانه باید گفت این گونه افراد که حیف است نام انسان برروی آنها گذاشت از گرگ درنده درنده ترند و قوه قضاییه باید با شجاعت تمام حق این بچه خردسال را از این خون ا شامان کثیف بگیرد تا درس عبرتی باشد برای بقیه پزشکان خاطی ضنا آقای کوچک زاده نماینده مجلس به جای اینکه برای خودنمایی و افزایش رای دوره جدید نمایندگی اقدام به شانتاژ در مجلس میکنی مرد باش و برای اینگونه مسایل صداتو بلند کن درد ملت ایناهستش

 4. مدیر گرامی لطفا نظر را تایید نمایید

  *****

 5. هشدار …هشدار
  خطری بدتر از داعش در کمین جان ایرانی ها پول پرستی پزشکان
  دست مریضا وزیر بهداشت

 6. سلام -واقعا انسانیت در وجود ان پزشک نیست ای کاش من بودم تا این جان ناقابل را فدای ان درد وریختن خون ان کودک مکردم و کای میکردم تا ۱۰سال روی سایتهای اجتمای بماند-واین یک فاکتور فاسدی است برای جامع پزشکیدر تاریخ ثبت شد . امیدوارم قوه قضاییه اقدام .کند تا برای دیکران عبرت باشدووووووو

 7. متاسفانه بول برستی برخی بزشکان روی قارون را سفید کرده .بنده اوایل ازدواجم که برای هزار تومان باید کلی نگران میشدیم که بتوانیم جورکنیم بزشکی برای عمل سر بسرم ۱۷ سال بیش ۴۰هزار تومان از ما بول اضافی گرفت .وهیچ کاری نتوانستم بکنم …ثروت سرشار بزشکان اه دل بینوایان خون به شیشه شده ضعفاست وای به حالشان

 8. همتون خفه شین
  یکی تون نیس بگه چرا اون خانواده پول بخیه رو نداشتن؟
  همش گیر دادین به دکترو پرستار

 9. من یک دانشجو هستم برای مخارج دانشگاه مسافر کشی میکنم یکبار یک بچه دیدم تو سرما داره ششه های ماشین رو پاک میکنه اینقدر دلم سوخت که نصف پولی که از صبح کار کرده بودم بهش دادم البته مبلغی هم نبود.باورم نمیشه هنوز یک پزشک این کار رو کرده باشه کسی که مدعی دلسوز سلامتی بچه های معصوم هست.نمیدونم چه بحثی بینشون پیش امده اخه سنگدل ترین ادم هم چنین کاری نمیکنه. چنین فردی تعادل روانی نداره.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>