خانه » ورزشی » بعد از سال‌ها غیبت تجربه رقابت‌های جهانی رضایت بخش است / علی حسینی
 

 

بعد از سال‌ها غیبت تجربه رقابت‌های جهانی رضایت بخش است / علی حسینی

عضو تیم ملی وزنه برداری گفت:بسیار خوشحالم که بعد از مدت‌ها می‌توانم تیم ملی وزنه برداری را در رقابت‌های جهانی همراهی کنم.

بعد از سال‌ها غیبت تجربه رقابت‌های جهانی رضایت بخش است / علی حسینی

به گزارش خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ سعید علی حسینی ملی پوش فوق سنگین تیم ملی راجع به شرایطش جهت حضور در رقابت‌های فوق سنگین مسابقه های وزنه‌برداری قهرمانی جهان گفت: بسیار خوشحالم که بعد از مدت‌ها می توانم تیم ملی وزنه برداری را در مسابقه های جهانی همراهی کنم و وزنه بزنم. خدا را شاکرم که توانستم در این مسابقه ها حضور پیدا کنم و امیدوارم بتوانم با توجه به تمریناتی که در طول این مدت سپری کرده ام،بتوانم نه تنها خوب ظاهر شوم بلکه با کسب نتیجه ای خوب باعث خوش حالی مردم عزیز کشورم شوم.

او راجع به پیش‌بینی‌اش از نتیجه مسابقه گفت: من تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم با کسب عالی ترین نتیجه باعث خشنودی مردم کشورم شوم.

بعد از سال‌ها غیبت تجربه رقابت‌های جهانی رضایت بخش است / علی حسینی

علی حسینی راجع به مسابقه با بهداد سلیمی و وزنه‌بردار گرجستانی گفت: ما تمام تلاشمان را انجام می دهیم و همان طور که می دانید بهداد وزنه‌بردار با تجربه‌ای است که توانسته چندین دوره قهرمان مسابقه های جهانی شود. وزنه بردار گرجستانی لاشاتالاخادزه با کیفیت هست. تلاش می‌کنیم من به کمک بهداد عالی ترین عنوان را در رشته فوق‌سنگین جهت کشور عزیزمان ایران بدست بیاوریم.

انتهای پیام/

اظهارات علی حسینی راجع به آینده نگری اش از مسابقه فوق سنگین مسابقه های جهانی وزنه برداری

واژه های کلیدی: وزنه برداری | قهرمانی جهان | بهداد سلیمی | وزنه بردار | مسابقه | قهرمان | اظهارات | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>