خانه » خبری و خواندنی » پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۷ چه کسانی هستند؟
 

 

پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۷ چه کسانی هستند؟

سینما، صنعت پول سازی است و از همه زیاد شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم ها سود می برند.

پولدارترین بازیگران سال 2017 چه کسانی هستند؟

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ سینما، صنعت پول سازی هست، چه جهت تهیه کنندگان و استودیوهای بزرگ، چه جهت دیگر گروه های تولید. از همه زیاد شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم ها سود می برند. حقوق این گروه از اهالی سینما روزبه روز در حال زیاد کردن است و روش های مختلفی از شراکت در سرمایه گذاری تا پورسانت از فروش به وسیله بازیگران اعمال می شود تا این حاشیه درآمدِ قابل ملاحظه، زیاد هم شود. البته ناگفته نماند که دریافت چنین مبالغی صرفاً محدود به عده ای خاص و محدود در دنیا می شود. اگر بخواهیم فهرست بازیگران گران قیمت سینمای دنیا را بررسی کنیم، به نکات جالبی می رسیم.

عبارات مهم : پردرآمدترین بازیگران – شاهرخ خان
در ميان ۱۰ بازیگر ابتدایی فهرست، خبری از هیچ بازیگر زنی نیست و اِما استون با ۲۶ میلیون دلار در رتبه ۱۵ قرار دارد. همچنین از میان ۱۰ نفر اول سال قبل، مت دیمون، جانی دپ، جنیفر لارنس، بن افلک و ملیسا مک کارتی در فهرست امسال حضور ندارند. در اين گزارش براساس اعلام نشریه معتبر «فوربس» پردرآمدترین بازیگران دنیا را در سال ۲۰۱۷ فهرست کرده ایم:

۱۰- آکشی کومار

پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۷ چه کسانی هستند؟

درآمد امسال: ۳۵٫۵ میلیون دلار

آکشی کومار بازیگر ۵۰ ساله هندی حالا ۲۵ سال است که در بالیوود می درخشد. مردم هند او را دوست دارند و حاضرند جهت تماشای فیلم هایش پول خرج کنند. کومار که شاید جهت مخاطبان بین المللی و غیرهندی کمی ناآشنا به نظر بیاید، تنها امسال در چهار فیلم بازی کرده هست. علاوه بر این او به عنوان مدل تبلیغاتی، هفت محصول متفاوت را تبلیغ می کند، این محصولات از باتری تا وسایل آرایشی، بهداشتی متفاوت هستند.

۹-سلمان خان

سینما، صنعت پول سازی است و از همه زیاد شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم ها سود می برند.

درآمد امسال: ۳۷ میلیون دلار

بدون شک سلمان خان از بزرگ ترین بازیگران سینمای هند است که شهرت زیادی هم در دیگر نقاط دنیا دارد. شاید باور کردنش کمی سخت باشد ولی سلمان خان ۵۱ ساله از سال ۱۹۸۹ که نخستین فیلمش را بازی کرد، تاکنون در ۸۵ فیلم سینمایی حضور داشته است! امسال دو فیلم از او در بالیوود به نمایش گذاشته شد که فروش زیادی هم داشتند. سلمان خان خود تهیه کننده فیلم هایش است و استودیویی به نام خودش در هند دارد.

۸-شاهـرخ خان

درآمد امسال:۳۸ میلیون دلار

پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۷ چه کسانی هستند؟

شاهرخ خان دیگر صورت مطرح سینمای هند نیز در سال ۲۰۱۷ در فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد دنیا قرار گرفت. او امسال در سه فیلم حضور داشته هست. Tubelight با همراهی سلمان خان فروش زیادی داشت، «رئیس» هم در گیشه و میان منتقدان تحسین و تبدیل به پرفروش ترین فیلم ۲۰۱۷ بالیوود شد، همین طور در خارج از مرزهای هند «رئیس» تاکنون پرفروش ترین فیلم سال هست. «جِب هری با سِجال ملاقات می کند» ولی یک افتضاح سینمایی کامل بود ولی از نظر درآمدی جهت شاهرخ خان چندان هم کم بهره نبود. در کنار حضور جلوی دوربین، شاهرخ خان حضور بسیار پررنگی در محصولات تجاری هند دارد و درآمد زیادی از این راه کسب می کند.

۷-تام کروز

سینما، صنعت پول سازی است و از همه زیاد شاید این بازیگران باشند که از فروش بالای فیلم ها سود می برند.

درآمد امسال:۴۳ میلیون دلار

تام کروز که در چند سال اخیر معمولاً هر سال در یک فیلم بازی می کرد در سال ۲۰۱۷ در دو فیلم «مومیایی» و «ساخت آمریکا» حضور داشت. اولی که از بلاک باسترهای بد چند سال اخیر بود، در تابستان بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فروش داشت و فیلم دوم نیز در گیشه ۱۳۳ میلیون دلار فروخت. این دو فیلم در کنار چک های دریافتی فیلم «مأموریت غیرممکن ۶» که قرار است تابستان سال آینده نمایش داده شود تام کروز را در میان ۱۰ بازیگر پردرآمد دنیا در مقام هفتم قرار می دهد.

۶-رابرت داونی جونیور

پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۷ چه کسانی هستند؟

درآمد امسال: ۴۸ میلیون دلار

داونی که زمانی لقب پردرآمدترین بازیگر دنیا و هالیوود را یدک می کشید ، در سال ۲۰۱۷ کمی بازار را به رقبای بازیگرش واگذار کرده هست. با این حال حضور او در مقام ششم اصلاً به این معنا نیست که درآمد کمی دارد! او در سال ۲۰۱۷ حضور کمرنگی در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» داشت ولی دریافتی اش از «انتقام جویان» بعدی که قرار است سال آینده سینماهای دنیا را از آن خود کند، او را همچنان در دسته پردرآمدترین ها حفظ کرده است.

۵-جکی چان

درآمد امسال:۴۹ میلیون دلار

بیش از یک دهه از مشهورترین فیلم های چان ۶۳ ساله می گذرد ولی او همچنان حضور پر رنگی جلوی دوربین دارد. در این سال ها او قید فیلم سازی و حضور در هالیوود را زده و به سینمای چین بازگشته است و همچنان پرفروش به کارش ادامه می دهد. در یک سال اخیر ببرهای راه آهن و کونگ فو یوگا درآمد سرشاری جهت جکی چان به همراه داشته است.

۴-آدام سندلر

درآمد امسال:۵۰٫۵ میلیون دلار

درآمد سندلرِ کمدین نه جهت حضور در فیلم های بزرگ یا پرفروش سینمایی بلکه از قرارداد با نت فلیکس به دست آمده هست. «سندی وکسلر» و «شروع دوباره» فیلم های ضعیفی بودند که سندلر جهت نت فلیکس تهیه کرد و پول خوبی هم جهت آن گرفت! با وجود ضعیف بودن این فیلم ها، نت فلیکس اعلام کرده که جهت تهیه چهار فیلم دیگر با آدام سندلر وارد مذاکره شده است است!

۳-وین دیزل

درآمد امسال: ۵۴٫۵ میلیون دلار

درآمد ۵۴ میلیون دلاری او از پروژه های مختلفی به دست آمده هست، از جمله حضور در «سریع و خشمگین ۸»، بخشی از سود نسخه تازه «سه ایکس» و البته صداپیشگی تحسین شده اش در «نگهبانان کهکشان ۲» . با اعلام ساخت چهارمین «سه ایکس»، و همین طور نهمین و دهمین «سریع و خشمگین» در سال های پیش رو، باید چند سالی به حضور این بازیگر در فهرست پردرآمدترین ها عادت کنیم.

۲-دواین جانسون

درآمد امسال: ۶۵ میلیون دلار

قهرمان سابق مسابقه های کشتی کج، این روزها در سینما کسب و کار خوبی دارد. جانسون که از نخستین حضورش به عنوان بازیگر جلوی دوربین وقت زیادی را پشت سر نگذاشته است امسال در «سریع و خشمگین ۸» حضور داشت، در فیلم بدِ «گارد ساحلی» یکی از نقش های مهم را بر عهده گرفت، بازی در دو فیلم «جومانجی» تازه و «مبارزه با خانواده ام» را تمام کرد و چند قرارداد تازه هم امضا کرد. جانسون علاوه بر سینما، در تلویزیون هم پرکار است و بخش زیادی از درآمد امسال او مربوط به حضور در سریال «بالرز» شبکه HBO است.

۱-مارک والبرگ

درآمد امسال:۶۸ میلیون دلار

مارک والبرگ بیش از هر بازیگری در دنیا در سال ۲۰۱۷ درآمد داشت. بخش عمده درآمد او از دو فیلم «خانه پدر» و «دگرگون شوندگان: آخرین شوالیه» به دست آمده است که در مجموع ۵٫۳ میلیارد دلار فروش داشتند.

علاوه بر این، بخشی از درآمد او امسال از حضور در نمایش تلویزیونی «والبرگ ها» و حضور در تبلیغات تجاری بوده هست. «همه پول های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات با حضور والبرگ به زودی در سینماهای دنیا روی پرده خواهد رفت. گویا هنوز خبری از بلاک باسترهای تازه والبرگ مثل کمدی «تِد» یا «دگرگون شوندگان» تازه انتشار نشده ولی چند نقش پررنگ جلوی دوربین چند کارگردان بزرگ در یکی دو سال آینده جهت والبرگ قطعی است.

منبع: روزنامه خراسان

انتهای پیام/

انجمن مردها پولدار در سال ۲۰۱۷

واژه های کلیدی: پردرآمدترین بازیگران | شاهرخ خان | سلمان خان | سینمایی | بالیوود | بازیگری | مد امسال | بازیگران | سینمای | دوربین | بازیگر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>