خانه » ورزشی » درخشش جوانان ملی پوش در پرتغال ، پینگ پنگ بازان ایرانی در یک قدمی کسب مدال
 

 

درخشش جوانان ملی پوش در پرتغال ، پینگ پنگ بازان ایرانی در یک قدمی کسب مدال

پینگ پنگ بازان جوان ایرانی شانس آن را دارند تا با کسب برد در بازی های امروز خود به مدال انفرادی مسابقه های جهانی پرتغال برسند.

درخشش جوانان ملی پوش در پرتغال ، پینگ پنگ بازان ایرانی در یک قدمی کسب مدال

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، نمایندگان تنیس روی میز کشورمان در مسابقات تنیس روی میز پرتغال نمایش خوبی به اجرا گذاشتند و حالا ۵ بازیکن ایرانی شانس آن را دارند تا در بخش انفرادی مدال کسب کنند.

امین احمدیان جوان اول تنیس روی میز پسران کشور عزیزمان ایران با استراحت در بازی اول، موفق شد با پیروزی ۴-۰ در برابر رقیبی از کشور ژاپن به جمع هشت ورزشکار برتر راه یابد، احمدیان امروز ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی ، جهت صعود به جمع ۴ ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال ، با حریفی از کشور ژاپن مسابقه می کند.

امیر رضا عباسی دیگر ورزشکار جوان ایرانی در بازی، موفق شد در بازی دوم با پیروزی ۴-۰ در برابر رقیبی از کشور میزبان به جمع هشت ورزشکار برتر راه یابد، او باید امروز ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی ، جهت صعود به جمع ۴ ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال ، با حریفی دیگر از کشور پرتغال مسابقه نماید.

درخشش جوانان ملی پوش در پرتغال ، پینگ پنگ بازان ایرانی در یک قدمی کسب مدال

حمید شمس دیگر جوان ایرانی که در بازی اول استراحت داشته هست، در بازی دوم با قبول شکست در برابر رقیبی از کشور پرتغال، از ادامه مسابقه های بازماند.

پریناز حاجیلو ورزشکار نوجوان و توانمند کشورمان که در بازی اول با قرعه استراحت روبرو شده است بود، موفق شد با پیروزی ۴-۱ در برابر رقیبی از کشور بلژیک به جمع هشت ورزشکار برتر جوانان دختر راه یابد، نماینده کشورمان امروز ساعت ۱۱ به وقت محلی، جهت صعود به جمع ۴ ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال، با حریفی از کشور ازبکستان مسابقه نماید.

مهشید اشتری دیگر دختر ایرانی که در دور اول مرحله نهایی جدول انفرادی استراحت داشته است ، با شکست نزدیک ۴-۳ (گیم‌ نهایی با‌ نتیجه ۱۲-۱۰) در برابر رقیبی از کشور هلند بازی را واگذار و از دور مسابقه ها کنار گذاشته شد.

فاطمه جمالی فر دیگر نماینده کشورمان که در دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است بود موفق شد با پیروزی ۴-۰ در برابر رقیبی از کشور اسپانیا به جمع هشت ورزشکار برتر راه یابد ، جمالی فر امروز ساعت ۱۱ به وقت محلی ، جهت صعود به جمع ۴ ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال ، با حریفی از کشور هلند مسابقه نماید .

پینگ پنگ بازان جوان ایرانی شانس آن را دارند تا با کسب برد در بازی های امروز خود به مدال انفرادی مسابقه های جهانی پرتغال برسند.

شیما صفایی که موفق شده است بود در بازی اول جدول نهایی انفرادی جوانان با نتیجه ۴-۱ بر ورزشکار جوان پرتغالی غلبه نماید ، موفق شد در دومین بازی با پیروزی نزدیک ۴-۳ در برابر رقیبی از کشور بلژیک به جمع هشت ورزشکار برتر جوانان راه یابد، این ورزشکار آینده دار می بایست امروز ساعت ۱۱ به وقت محلی ، جهت صعود به جمع ۴ ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال ، با سید دوم مسابقه های جوانان از کشور تایلند مسابقه نماید .

عبارات مهم : کشور پرتغال – ورزشکاران
اپن جهانی پرتغال با حضور ۲۲ کشور دنیا و حضور ۱۵۶ ورزشکار ، آخرین میدان بین المللی معتبر جهت زیاد کردن امتیازات رنکینگی ورزشکاران رده های سنی نوجوان و جوان سال ۲۰۱۷ در سطح دنیا می باشد.

در این مسابقه های ورزشکاران رده سنی نونهالان هوپس نیز به مسابقه می پردازند، ضمن‌ اینکه این مسابقه های در بخش های تیمی، دو نفره و انفرادی از حساسیت خاصی در بین کشورها برخوردار می باشد.‌

انتهای خبر /

تنیسورهای کشور عزیزمان ایران در یک قدم مدال

واژه های کلیدی: کشور پرتغال | ورزشکاران | ورزشکار | استراحت | پیروزی | پرتغال | مسابقه | جوانان | ایرانی | پرتغال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>