خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بی‌کیفیتی مسکن مهر تذکر داده بود!
 

 

کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بی‌کیفیتی مسکن مهر تذکر داده بود!

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که در گزارش این کمیسیون راجع به مسکن مهر عنوان شده است بود پیمانکاران بعضی مجموعه‌ها دست دوم و سوم بوده و جهت اقتصادی شدن فعالیتشان از کیفیت کاسته بودند.

کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بی‌کیفیتی مسکن مهر تذکر داده بود!

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که در گزارش این کمیسیون راجع به مسکن مهر عنوان شده است بود پیمانکاران بعضی مجموعه ها دست دوم و سوم بوده و جهت اقتصادی شدن فعالیتشان از کیفیت کاسته بودند.

استفاده از دست دوم ها و دسته سوم ها در ساخت مسکن مهر

داوود محمدی، اظهار کرد: البته الان واقعا جای این کار نیست که به عنوان مسکن مهر بپردازیم. به هر حال اتفاق زلزله اتفاق افتاده و باید تلاش کنیم آثار و تبعات آن را کم کردن دهیم و جهت التیام مردم آسیب دیده اقدام کنیم. اینکه بخواهیم از این عنوان به صورت ابزاری استفاده کنیم و نگاه سیاسی داشته باشیم، در این شرایط منصفانه نیست.

عبارات مهم : استفاده – کمیسیون
وی افزود: در گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در مورد مسکن مهر یکی از نقاط ضعفی که در بعضی مجموعه ها وجود داشت این بود که پیمانکاران بعضا دست دوم و سوم بودند و جهت اینکه کارشان اقتصادی شود از کیفیت کاسته بودند. این عنوان در گزارش آمده بود و ما آن را متذکر شده است بودیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس در عین حال تاکید کرد: ما در این گزارش هم معایب و هم محاسن مسکن مهر را عنوان کردیم و باید به مجموع این موارد پرداخته شود.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یادآور شد: بخش هایی از این گزارش به وزارت راه و بخش هایی به معاون اول مدیر جمهور ارجاع شد که کارگروهی جهت پیگیری عنوان تشکیل دهند و بعضی بخش ها هم به قوه قضائیه ارجاع شد که از سوی وزارت راه و معاون اول پاسخ هایی دریافت کردیم ولی کامل نبود.

کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بی‌کیفیتی مسکن مهر تذکر داده بود!

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: استفاده | کمیسیون | اقتصادی | استفاده | مجموعه | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>