خانه » ورزشی » مصاف دوستان قدیمی در جام جهانی روسیه ، ایران – نیجریه
 

 

مصاف دوستان قدیمی در جام جهانی روسیه ، ایران – نیجریه

تیم ملی فوتبال کشورمان احتمال دارد در نخستین دیدار جام جهانی با نیجریه دیدار کند.

مصاف دوستان قدیمی در جام جهانی روسیه ، ایران - نیجریه

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ با توجه به حضور تیم ملی فوتبال ایران در رتبه ۳۴ رنکینگ فیفا، حضور این تیم در سید سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی است و باید دید شاگردان کارلوس کی روش در قرعه کشی این مسابقه های که ۱۰ آذر در کاخ کرملین روسیه برگزار می‌شود، با کدام تیم‌ها هم گروه می‌شوند.

قرار گرفتن کشور عزیزمان ایران در سید سوم جام جهانی باعث می‌شود تا ملی پوشان فوتبال کشورمان طبق برنامه در نخستین بازی خود به مصاف یکی از تیم‌های حاضر در سید چهار این رقابت‌ها بروند.

سایر تیم‌های آسیایی در رنکینگ فیفا اوضاع چندان جالبی ندارند، همگی در سید چهارم هستند و کشور عزیزمان ایران تنها تیم آسیایی سید ۳ لقب گرفته هست. در نتیجه حریفان احتمالی کشورمان از گلدان چهارم، تنها ۴ کشور هستند. پاناما، نیجریه، مراکش و صربستان احتمال همگروهی با کشور عزیزمان ایران را از سید چهارم دارند و نخستین بازی شاگردان کی روش در روسیه قطعا برابر یکی از این تیم‌ها صورت خواهد گرفت.

مصاف دوستان قدیمی در جام جهانی روسیه ، ایران – نیجریه

در جام جهانی ۲۰۱۴ تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بازی اول با نیجریه بازی کرد و به تساوی صفر – صفر رسید و شاید این اتفاق بار دیگر در روسیه رخ دهد.

دیگر گزینه تکراری جهت ما پاناما خواهد بود تیمی که همین چند روز پیش در چارچوب یک دیدار تدارکاتی در کشور اتریش با ما بازی کرد و نتیجه را به تیم ما واگذار کرد. دیگر تیم‌های سید چهار یعنی مغرب و صربستان به نسبت تیم‌های ناشناخته‌ای از لحاظ تقابل با کشور عزیزمان ایران به حساب می‌آیند.

نخستین بازی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه از روز‌های ۱۵ تا ۱۹ ژوئن (۲۵ تا ۲۹ خرداد ۹۷) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

تیم ملی فوتبال کشورمان احتمال دارد در نخستین دیدار جام جهانی با نیجریه دیدار کند.

ایران جام جهانی را برابر چه حریفی شروع می‌کند؟

واژه های کلیدی: جام جهانی | صربستان | پاناما | نیجریه | فوتبال | روسیه | ایران | جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>