خانه » خبری و خواندنی » سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند
 

 

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که گاهی در ازدواج اختلاف سنی زیاد برایشان هیچ اهمیتی ندارد.

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شاید یک پرسش کلیشه ای در مورد ازدواج این باشد که در یک رابطه زن و شوهری چه چیزی بیش از هر چیز دیگر اهمیت دارد؟ بعضی می گویند علاقه و بعضی دیگر نیز تناسب داشتن و به اصطلاح «به هم خوردن زوجین» را مهم می شمارند.

بعضی هم داشتن اهداف یکسان و تفاهم را بااهمیت ترین اصل می دانند و شاید بسیاری بگویند که سن از همه چیز کم اهمیت تر هست. بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که هنگامی پای روابط باعشق به میان بیاید سن برایشان هیچ اهمیتی ندارد هر چند چنین روابطی جهت بسیاری دیگر قابل درک نیست. در ادامه این مطلب می خواهیم سلبریتی های مشهوری را به شما معرفی کنیم که علی رغم تفاوت سنی فاحش با هم ازدواج کرده و زندگی ظاهراً خوب و پایداری دارند.

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز اشتراکات بسیاری دارند؛ هر دو برنده جایزه اسکار شده است اند: داگلاس جهت فیلم «وال استریت» و جونز جهت فیلم «شیکاگو». همچنین روز تولد آن ها نیز یکسان است: ۲۵ سپتامبر. ولی آن ها در یک چیز تفاوت بسیار زیادی با هم دارند و آن هم این است که هر یک به نسل های متفاوتی تعلق دارند. داگلاس در سال ۱۹۴۴ و جونز در سال ۱۹۶۹ بدنیا آمده هست. البته این اختلاف سن ۲۵ ساله مانع از آن نشد که این دو در سال ۲۰۰۰ با هم ازدواج کنند.

بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که گاهی در ازدواج اختلاف سنی زیاد برایشان هیچ اهمیتی ندارد.

فرانک سیناترا و میا فارو

فارو با علاقه غریبه نیست لیکن نخستین ازدواج او در سال ۱۹۹۶ و در سن ۲۱ سالگی اتفاق افتاد و داماد نیز کسی نبود جز فرانک سیناترای مشهور. این دو در لاس و گاس و در حالی که سیناترا ۵۱ ساله بود با هم ازدواج کردند. این اختلاف سنی حتی از اختلاف ۲۰ ساله بین او و وودی آلن نیز زیاد بود. البته میا فارو بعدها نیز با آهنگسازی به نام آندره پرِوین ازدواج کرد که ۱۶ سال از وی بزرگ تر بود.

سلین دیون و رنی آنجلیل

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

همه می دانند که سلین دیون در دوران کودکی و در ایالت کبک کانادا صدای افسانه ای خود را به گوش جهانیان رساند. در واقع سلین دیون در سن ۱۲ سالگی خوانندگی را به صورت حرفه ای و با کمک های بی دریغ مدیر برنامه هایش شروع کرد.

رنی آنجلیل در آن وقت یک مرد ۳۸ ساله بود که سابقه ی دو ازدواج و دو جدایی را داشت. در ابتدا رابطه آن ها کاملاً کاری بود ولی سلین دیون به گفته خودش ناگهان تغییراتی را در احساسش نسبت به رنی احساس کرد. اگر چه رنی ۲۶ سال از او بزرگ تر بود ولی آن ها در سال ۱۹۹۴ با هم ازدواج کردند و تا سال ۲۰۱۶ به هم وفادار ماندند تا این که رنی در سن ۷۳ سالگی به علت بیماری سرطان درگذشت.


دیان کنون و کری گرانت

بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که گاهی در ازدواج اختلاف سنی زیاد برایشان هیچ اهمیتی ندارد.

اسم کری گرانت همواره مترادف با واژه هایی مانند «مودب»، «جذاب» و «ستاره سینما» بود به همین علت زنان زیادی آرزوی زندگی کردن با او را داشتند، حتی زمانی که دیگر پیر شده است و از دوران پرفروغ گذشته اش خبری نبود. ولی زنی که او می خواست یک ستاره ی جوان به نام دیان کنون بود که جهت نخستین بار او را در یک نقش کوتاه در سریالی قدیمی در سال ۱۹۶۰-۶۱ با عنوان «Malibu Run» دیده و توانست از طریق وکیل اش با او تماس بگیرد. وی چندین بار از کنون خواستگاری کرد و در نهایت در سال ۱۹۶۵ این دو راهی لاس وگاس شدند. در وقت ازدواج، گرانت ۶۱ سال و کنون ۲۷ سال سن داشت.

پاتریک استوارت و سانی اوزل

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

استوارت بازیگر مشهور بریتانیایی که با فیلم های «پیشتازان فضا: نسل آینده» (Star Trek: The Next Generation) و «مردان ایکس» (X-Men) به شهرت رسید. وی قبلاً نیز دو بار ازدواج کرده بود ولی به قول معروف «تا سه نشه بازی نشه». در سال ۲۰۱۳، او بعد از چند سال نامزدی با سانی اوزل ازدواج کرد. این زوج در سال ۲۰۰۸ و زمانی که سانی در یک رستوران در نیویورک به عنوان پیشخدمت مشغول کار بود با هم آشنا شدند. در آن وقت استوارت در فیلمی با عنوان «مکبث» در همان حوالی بازی می کرد و هرازگاهی جهت غذا خوردن به رستوران فوق می رفت. این دو در وقت ازدواج ۳۸ سال اختلاف سنی داشتند.

سم تیلور جانسون و آرون تیلور جانسون

عبارات مهم : بازیگران هالیوودی – زندگینامه

بسیاری از ما علاقه رندگی خود را در سن ۱۹ سالگی پیدا نمی کنیم که البته عنوان خوبی است لیکن در این سن معمولاً فرد به بلوغ عقلی کاملی نرسیده و تصمیمی منطقی و عقلانی نخواهد گرفت ولی این همان چیزی است که آرون تیلور جانسون، بازیگر فیلم های «کیک اَس» و «جانوران شب زی» تجربه کرده هست. در سال ۲۰۰۹،وی نقش جان لنون را در فیلمی زندگینامه ای با عنوان «پسری از ناکجا آباد» (Nowhere Boy) به کارگردانی سم تیلور وود ۴۲ ساله بازی کرد. تیلور وود می گوید که به محض آشنایی با این بازیگر جوان «نزدیکی روانی» با او را در خود احساس کرده است.

آن ها خیلی سریع با هم ازدواج کرده و چند فرزند نیز دارند. آن ها تصمیم گرفتند به جای این که تیلور وود بر طبق آن چه که مرسوم است از اسم خانوادگی شوهرش استفاده کند، نام های خانوادگی ارزش را با هم ترکیب کنند. بدین ترتیب این دو امروزه به طور رسمی سم تیلور جانسون و آرون تیلور جانسون نامیده می شوند.

رُزی هانتینگتون وایتلی و جیسون استاتهام

شاید باور نکنید ولی جیسون استاتهام، بازیگر خونسرد و خشک بریتانیایی در سال ۲۰۱۷ تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفت. همسرش، رُزی هانتینگتون وایتلی که مدل و بازیگر است ۲۰ سال کمتر از شوهرش دارد. شاید این دو از نسل های متفاوتی باشند ولی به خوبی همدیگر را درک می کنند و زندگی بی سر و صدایی دارند و وایتلی گفته که جیسون عالی ترین دوست اوست. این دو ستاره در سال ۲۰۱۰ با هم نامزد شده است و ۶ سال بعد با هم ازدواج کردند.

الیور سارکوزی و ماری کیت اولسن

ماری کیت اولسن زمانی که تنها یک سال سن داشت همراه با خواهر دوقلویش، اشلی اولسن در نقش میشله تانر در فیلم «خانه شلوغ» (Full House) بازی کرد. جالب این که در آن وقت همسر آینده اش، الیور سارکوزی ۱۸ ساله بود. سارکوزی یک فرانسوی بانکدار و برادر ناتنی نیکلا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه است که از اوایل دهه ی ۱۹۹۰ در بخش تجارت ایالات متحده فعالیت دارد. هنگامی که این دو در سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند، اولسن ۲۹ ساله و سارکوزی مدیر میانسال و ۴۶ ساله ی یک گروه تجاری بزرگ و دارای دو فرزند از ازدواج قبلی اش بود.

ژاکلین کندی و آریستوتل اوناسیس

بانوی اول سابق ایالات متحده به شیوه ای دردناک در نوامبر سال ۱۹۶۳ با قتل همسرش، جان اف کندی بیوه شد. در آن وقت وی زنی ۳۴ ساله با دو پسر فرزند بود و هنوز زندگی درازی در پیش داشت. وی در سال ۱۹۶۸ با یکی از دوستان دیرین خود که تاجری یونانی به نام آریستوتل اوناسیس بود ازدواج کرد.

اگر چه همسر سابق او (جان اف کندی) تنها ۱۲ سال از ژاکلین بزرگ تر بود ولی بین او و همسر جدیدش بیش از ۳۳ سال اختلاف سنی وجود داشت. این ازدواج تنها هفت سال دوام داشت لیکن اوناسیس در سال ۱۹۷۵ درگذشت.

منبع: برترین ها

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازیگران هالیوودی | زندگینامه | اختلاف سنی | اختلاف سن | سارکوزی | ۵۰ سالگی | بازیگر | ازدواج | فرزند | زندگی | جانسون

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

سلبریتی هایی که با وجود اختلاف سنی زیاد ازدواج کردند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>