خانه » دنیای مد » دکوراسیون » بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن
 

 

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی | کاغذ دیواری | طراحی داخلی | کاغذ دیواری | میز و صندلی | دکوراسیون | فضای داخلی |

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن 

انواع مدلهای سبک دکوراسیون شیک و نوین داخلی را از انواع رنگ بندی ها و سبکهای گوناگون حاضر نموده ایم که میتوانید از انها ایده بگیرید. 

۱- سبک دکوراسیون داخلی ایرانی

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی سبک کشور عزیزمان ایران دارای خصوصیت هایي است که از ارزشی خاص برخوردار هست. خصوصیت هایي چون طراحی مناسب, محاسبات دقیق, فرم درست پوشش, رعایت مسائل فنی و علمی در ساختمان, بالکن هاي رفیع, ستون هاي بلند و آخر تزئینات گوناگون که هریک در عین سادگی معرف شکوه سبک ایرانی هست.

۲- سبک دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

دکوراسیون داخلی | کاغذ دیواری | طراحی داخلی | کاغذ دیواری | میز و صندلی | دکوراسیون | فضای داخلی |

تاریخ سبک دکوراسیون داخلی مینیمالیسم «ساده گرایی»

ساده گرایی یا راحت پسندی یا مینیمالیسم «به انگلیسی; Minimalism» یک مکتب هنری است که اساس آثار و بیان خود را بر پایه سادگی بیان و روشهای راحت و خالی از پیچیدگی معمول فلسفی و یا شبه فلسفی بنیاد گذاشته هست. راحت گرایی را میتوان زاییده صورت های معروف روس دوره بعد از انقلاب اکتبر روسیه

دانست که ساختارگرا بودند و به خلاصه نمایی و اشکال هندسی گرایش داشتند. مثل مالویچ با اثر «سفید روی سفید» تجربیات صورت های معروف روسیه در دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ بر صورت های معروف اروپا و امریکا مثل آلبوم تابلوهای تماماً سفید رابرت راشنبرگ جوان و کارهای تک رنگ ایو کلین, و سری آکروم پیرو مانتزونی

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

اثر گذاشت و به نوع دیگری بر کارهای مین کاری روی مس رابرت ریمن و آثار اگنس مارتین که ترکیب شیارهای نامحسوس روی اساس تک رنگ بود, تاثیر گذاشت.ساده گرایی در شکلهای گوناگونی از طراحی و هنر, به خصوص در هنرهای تجسمی و موسیقی بهره گیری می شود. راحت گرایی بعد از جنگ جهانی دوم,

در هنر غرب به وجود آمد و اکثر از جانب صورت های معروف هنرهای تجسمی آمریکایی در آخرهای دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۱۹۷۰ میلادی, ترویج پیدا کرد. راحت گرایان بر این باورند که با زدودن حضور فریبنده ترکیب بندی و کاربرد موارد راحت و اغلب صنعتی که به شکلی هندسی و بسیار راحت شده است قرار گرفته باشند,

دکوراسیون داخلی | کاغذ دیواری | طراحی داخلی | کاغذ دیواری | میز و صندلی | دکوراسیون | فضای داخلی |

میتوان به کیفیت ناب رنگ, فرم, فضا و ماده دست یافت. از صورت های معروف این سبک می توان به دیوید اسمیت, دونالد جاد, ارنست تروا, سول لویت, کارل آندره, دن فلاوین, رابرت رایمن, رونالد بلادن و ریچارد سِرا اشاره کرد.آثار صورت های معروف مینیمالیست گاه کاملاً تصادفی پدید می آمد و گاه زاده شکلهای هندسی راحت و مکرر بود. راحت گرایی همانند اي از ایجاز و سادگی را در خود دارد و بیانگر سخن رابرت براونینگ هست; Less is more «کمتر غنی تر هست».

خصوصیت هاي سبک طراحی و دکوراسیون مینیمالیسم

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

این سبک دکوراسیون داخلی نهایت صحت و دقت است و هیچ چیزی بیش از اندازه و زیادی نیست , بدون اساس اي گزاف و پرشکوه.همین طور که از نام این استایل مشخص هست, پافشاری این سبک بر سادگی و بی آایشی هست. رنگ هاي مورد بهره گیری در این سبک ممکن است خیلی تیره و کسل کننده یا روشن باشند,

یا در بعضی موارد ممکن است از رنگ هاي براق و نمایشی بهره گیری شود. اجزا و وسایل مورد بهره گیری در یک مکان با طراحی داخلی مینیمالیست همین طور با اشکال هندسی مثل مربع, مستطیل و دایره می باشند, ولی سطوح و ظواهر همه ي چیز صاف و راحت , بدون شرح حال و بی آلایش هست.

۳- سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

این سبک دکوراسیون داخلی یک سبک پالوده, گسترش یافته, با شرح حال و ریزه کاری هاي فراوان که در ساختار مبلمان و وسایل روشنایی و غیره یافت می شود. مبلمان و لوازم دیگر حکاکی شده است و منبت کاری شده است میباشند. یک منزل با طراحی دخلی کلاسیک با چیزهای گلدار, و باگل و گیاه و اشکال افسانه اي مزین شده است هست.

۴- سبک دکوراسیون داخلی روستیک

سبک روستیک در فضاهای ویلایی کاربرد دارد و تلاش آن در به درون منزل کشیدن طبیعت خالص هست. گرچه ساختار خام و نپخته اي دارد و دارای اجزائی ناصاف و کمی زمخت هست. مبلمان و وسایل روشنایی گاها از کنده درخت, تنه و شاخه ي درختان و الیاف و کنف ساخته می شوند. این سبک در منزل هاي ویلایی و کوهستانی و روستایی یافت می شود.

۵- سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک با تفسیر اخیر

این سبک دکوراسیون داخلی, سبک پالوده شده است و با شکوهی هست. سبکی است که شرح حال سبک کلاسیک با رویکردی اخیر در آن یافت می شود. فرم کلی سبک کلاسیک از لحاظ ساختاری و همین طور بعضی لوازم منزلی که در سبک کلاسیک وجود دارد در این سبک حفظ شده است است و با عنصرهای نوین ترکیب شده است اند. این سبک تلفیقی بین قدیم و اخیر هست.

۶- سبک دکوراسیون داخلی ماوریک «تک رو»

این سبک دکوراسیون داخلی بخشی از سبک نوین هست. این سبک نوین, مبتکرانه, غیرمعمول و خلاف رسم و بدون قیود و قانون هست. ساختار این سبک به گونه اي است که از وسایل و احجام هم پوشان بهره گیری می کند. رنگ ها کاملا تصادفی گزینش میشوند حتی رنگ هاي مورد بهره گیری جهت یک اتاق.

۷- سبک دکوراسیون داخلی ژاپنی

تمیز بودن, کم کردن شرح حال و دقت به سادگی ازخصوصیات بارز سبک دکوراسیون داخلی ژاپنی است فریم غالب در آن مربع هست. وجود عنصرهای خاصی مثل; تاتامی مت«کف پوش حصیری بافته شده است از ساقه برنج» واشیتسو«اتاقی پوشیده شده است از تاتامی مت» درهای کشویی, میز کوتاه و صندلی آن به نام زابوتن.

توکونرما; اتاقک آلاچیق مثل و همینطور کاکمونو. سوئی سکی, ایکبانا, بن سای, توری از خصوصیت هاي این سبک هست. باغ آرایی ژاپنی که تحت تأثیر آئین هاي شینتووذن بوده جلوه خاصی به آن بخشیده هست.

۸- سبک دکوراسیون داخلی چینی

سه اصل مهم در این سبک دکوراسیون داخلی وجود دارد; سادگی, انرژی و طبیعت؛ که بااهمیت ترین اصل پیدا کردن مکان مناسب جهت هر وسیله می باشد. کاربرد چوب بعنوان یک متریال طبیعی در این سبک چندان دیده می شود. کاربرد اصول فنگ شویی «باد و آب». برقراری میانه روی میان انرژی ها یکی دیگر از خصوصیات سبک چینی هست.

عناصر مهم درفنگ شویی; آب, آتش, خاک, چوب و فلز میباشند. بااهمیت ترین اصل فنگ شویی پرهیز از انباشتگی و بی نظمی و اصل دیگر دقت در رنگ محیط اطراف هست. گیاه بامبو به گونه ای حیرت انگیز هر ۵ اصل فنگ شویی را وارد محیط می کند. رنگ هاي مهم کاربردی در این سبک مشکی, طلایی, زرد و قرمزهستند.

۹- سبک دکوراسیون داخلی مراکشی

طراحی داخلی این سبک دکوراسیون داخلی مشهور است به سبک عجیب وغریب. عنصرهای مهم در آن فرش, کاشی, ظروف رنگی, سفال فانوس, آثار فلزی, کف پوش سفالی قرمز, سکوهای بیرون زده از دیوار, مبلمانی با چوب هاي منبت و مشبک, سایه بان بالای تخت, حیاط اندرونی «ریاض», چراغ هاي خفا, کاشی زلیج و تجین هست. رنگ هاي مورد مصرف آبی فیروزه اي و کبود, سفید و سبز میباشند.

۱۰- سبک دکوراسیون داخلی مصر

هنر مصری سبک هنر توصیفی هست. بهره گیری چندان از سنگ هاي طبیعی مثل آهک و حجم هاي مکعبی, حجیم و خطوط مستقیم ستون هاي قطور و منقوش و پنجره هاي مشبک چوبی با رنگ تیره در معماری مصری و نوع خاص پرسپکتیو آن و همین طور بهره گیری از عنصرهای بارزی مثل; مصطبه

«مقابر اشرافی», هیرو گلیف «بارزترین نقوش دکواتیو مصری », ستون هاي کوتاه و چاق, هیروگلیف, نقاشی ساکن و خشک, نقاشی پر رنگ و لعاب, نقاشی روی پاپیروس, نقش کنده کاری شده است روی دیوار, ارتباط نزدیک با طبیعت, لوتوس, آنخ «کلید زندگی یا کلید نیل », خدای مات, آنوبوس, خپری «سوسک بالدار»,

آمن, وجت, ایارت, اوروبوروس, بست, کانوپیک, اوبلسیک. در دکوراسیون مصری وجود طاقچه هایي پر از اشیاء تزئینی و مجسمه و… دردل دیوار ها جلوه خاصی به این سبک بخشیده هست.

۱۱- سبک دکوراسیون داخلی هندی

بارزترین عنصر در این سبک دکوراسیون داخلی رنگ هست. وجود تزئینات کوچک مثل قلیان, شطرنج, سوزن دوزی ظریف, چهل تکه و مندیر « معبد کوچکی که هر جایی در منزل غیر از اتاق خواب می توان قرار داد» و بهره گیری از نقوش شیوا, لاکشمی, گانشا و همینطور نقش فیل «اعتقاد هندوها بر به ارمغان آوردن ثروت» از خصوصیات آن محسوب می شوند.

۱۲- سبک دکوراسیون داخلی رومی باستانی

یکی از خصوصیت هاي هنر روم باستان بهره گیری بجا از تزئینات و مجسمه سازی هست, اختراع بهره گیری از سردیس بجای مجسمه کامل در این دوران بروز کرد و از عنصرهای بارز آن می توان به; فرسکو, کاتورا, پانتئون, موزلییک هاي رومی, باسیکیا, لامپ هاي رومی, فوروم, کلسئوم, کاتاکومب اشاره کرد. طاق هاي نیم دایره,

بهره گیری از موزائیک بر دیوار, نواره, آب نما, سونا و استخر و تبدیل نقاشی دیواری به کاغذ دیواری از رنگ خصوصیات معماری این سبک دکوراسیون داخلی میباشند. در مبلمان به سبک رومی تأکید بر بهره گیری مختصر از مبل و صندلی است و اکثر از تزئیناتی مثل موزائیک ها و نقاشی هاي دیواری

و پارچه هاي منقوش و اشیاء دکوراتیو بهره گیری می کنند. بهره گیری از صحنه هاي جنگ گلادیاتورها بعنوان قطعات موزاییک شده است و تمایز دهنده اي جهت دکور منزل اشراف با عامه بوده هست.

۱۳- سبک دکوراسیون داخلی یونان باستان

دوره هاي گوناگون آن عبارتند از; دوره هندسی, کهن یونان, کلاسیک, هلنی

شیوه هاي معماری یونانی به سه دسته تقسیم می شود;

۱- دوریسی
۲- ایونی

عبارات مهم : دکوراسیون داخلی – کاغذ دیواری
۳- کرنتی

قراردادن فرم سنتوری بر بالای ساختمان, بهره گیری از معماری هندسی بر پایه تناسب از خصوصیت هاي این سبک هست. مصالح زیاد, آهک, و مرمر سفید. نوآوری دولت شهر گام مهمی بود در زندگی شهری. سبک دکوراسیون داخلی رومی و یونانی بر تقارن و تعادل تأکید دارد. مشهور ترین نقش در نقوش یونانی, زنجیره یونانی هست. رنگ برتر سفید و آبی هست. از خصوصیات سبک نوین یونانی بهره گیری چندان از نور طبیعی هست.

۱۴- سبک دکوراسیون داخلی روکوکو

این سبک امثال سبک دکوراسیون داخلی باروک تجلی هست؛ با این تفاوت که میزان آراستگی ها در آن کمتر شده است و اکثر از رنگ هاي روشن بهره گیری می شود.

۱۵- سبک دکوراسیون داخلی ویکتوریایی

در این طرح دیوار به دو قسمت تقسیم می شود. که هر قسمت با کاغذ دیواری یا رنگ تیره جدا می شود.
مهم ترین عنوان در این سبک دکوراسیون داخلی هماهنگی و تعادل هست. بهره گیری از شمعدان هاي بزرگ و چلچراغ هاي بزرگ شیشه هاي منقوش از علامت هاي این سبک هست.

۱۶- سبک دکوراسیون داخلی انگلیسی

این سبک دکوراسیون داخلی خود به سبکهای متفاوتی با نام هایي که اکثر از القاب و اسامی ملکه ها و یا اشراف زاده ها بوده دسته بندی می شود, مادر این بحث صرفا به بردن نام و خصیصه اي بارز از آنها اکتفا میکنیم.

سبک ویلیام مری «چوبهای انحنا دار شکلهای S , C»

سبک کویین آن «پایه هاي کابریولی و قوس دار S»

سبک جورجین «بهره گیری از روکش چوب پارچه کوبی, کاغذ دیواری, چوب هاي ماهاگونی, اقاقیا»

سبک چندیل « پایه هاي کبدیولی داشتند که به پنجه یک گربه میان با توپی که گرفته بود ختم می شود»

هپل وایت «صندلی با پشتی سپری یا قلبی شکل»

شرایتون «پایه استوانه شیاردار یا مارپیچ»

سبک بیرر میر « مدال ها با نقاشی پرتره چندان کاربرد داشت»

سبک باهاوس « بکارگیری فلز در قاب صندلی و مبلمان زیادتر شده» پیشگام مدرنیسم در معماری.

۱۷- سبک دکوراسیون داخلی آرت نوو

احیا گر سبک تزئینی درماتیک باروک و هدف آن نمایش ارزش هاي تزئینی خطوط منحنی. بهره گیری چندان از انواع کف پوش هاي چوبی از خصوصیات این سبک دکوراسیون داخلی هست. نقاشی روی شیشه از این سبک اختراع شد.

۱۸- سبک دکوراسیون داخلی آرت دکو

از بارزترین خصوصیات این سبک دکوراسیون داخلی بهره گیری از فرم هاي گیاهی در فرفوژه ها ورنگ هاي روشن و یک دست می باشد.

۱۹- سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی

طراحی داخلی به سبک فرانسوی مشهور به دل فریبی و هم چنین با نشاطی هست. سبک فرانسوی در طراحی داخلی ترکیبی از سبک روستیک «روستایی» و سلطنتی «شاهانه » هست. «آرموار» یک نوع کمد یا گنجه ي فرانسوی است که به خوبی با شمار زیادی از وسایل دیگرترکیب می شود و در اتاق هاي

گوناگون یک منزل به سبک فرانسوی وجود دارد. آرموار یک کمد فرانسوی است و روی آن بسیار تزئین شده است و حکاکی شده است هست. رنگ هاي مورد بهره گیری در دکوراسیون داخلی فرانسوی متفاوتند. در طراحی داخلی فرانسوی از رنگ هاي طلایی, آبی, قرمز, سبز بهره گیری می شود. در سبک فرانسوی از طرح گل و گیاه و برگ در قاب آینه و صندلی هاي چوبی بسیار بهره گیری می شود.

میز و صندلی هاي یک منزل با طراحی داخلی فرانسوی اکثر دارای لبه هاي دالبری شکل میباشند تا لبه هاي صاف و مستقیم. در رنگ آمیزی دیوار و سقف یک منزل با طراحی داخلی فرانسوی ممکن است از رنگ هاي سفید و کمرنگ بهره گیری شود, ولی روی هم رفته از طرح و الگوهای گل دار «گل گلی» هم بهره گیری می شود.

دکوراسیون داخلی فرانسوی برجسته, دلربا و شیک هست. بر خلاف چیزی که اثر افراد فکر می کنند سبک فرانسوی متظاهر و خودنما نیست بلکه بسیار خاکی و همینطور مطبوع هست.

۲۰- سبک دکوراسیون داخلی سوئدی

روشن, ساده, سفید و آبی خلاصه اي از سبک طراحی داخلی سوئدی هست. سبک سوئدی هم چنین از روشنایی و آب و هوای اسکاندیناوی الهام گرفته هست. زمستان هاي طولانی مدت کسل کننده با غروب هاي سریع هنگام و روز هاي کوتاه و کمبود نور طبیعی این سبک را ناگزیر ساخته که روشنایی مورد نیاز

را به فضای داخلی منزل وارد کند. وجود چیزهای کمرنگ, روشن, پر زرق و برق و پرجلوه در دکوری هاي یک منزل با طراحی داخلی سوئدی مشهور هست. همین طور که دیوارها, کف زمین و لوازم و اثاث منزل با رنگ هاي کمرنگ و روشن نور طبیعی را منعکس می کنند, فضاهای داخلی که با این سبک دکوراسیون داخلی طراحی و دکوراسیون بندی شده است اند, خندان, آرام اند, حتی در روز هاي تاریک زمستان گرم و خودمانی میباشند.

۲۱- سبک دکوراسیون داخلی باروک

معماری باروک از ایتالیا شروع شد و قسمت اعظم اروپا را هم به زیر پوشش خود درآورد. تقریباً از اوایل قرن ۱۷ تا اواسط قرن ۱۸ در اکثر کشورهای لاتین ترویج یافت. از نظر منتقدین قرن نوزدهم معماری باروک عبارت است از معماری کلاسیک منحط بی ساختار و دارای تزئینات نمایشی چندان و عجیب وغریب هست.

باروک در معنی مهم خود عبارتست از نامنظم, مروارید ناصاف و پرپیچ و تاب و یا غیر عادی باروک نوعی هنر است که در آن قواعد تناسب رعایت نمیشود و همه ي چیز بنا به حواس هنرمند نمایانده می شود. این سبک دکوراسیون داخلی هنری دارای معنوی از حرکت و تحرک است که نقطه برابر سکون کلاسیک هست. صورت های معروف در باروک بر خلاف دوران کلاسیک با احساس خود حرکت می کنند و احساس را مقدم بر عقل می دانستند.

ماهیت معماری باروک

در معماری باروک ماهیت مهم آفریده ها عبارتند از;ایجاد هماهنگی و هنجار درمیان عنصرهای و مضامینی گوناگون و درهم آمیخته نشان متمایز باروک نحوه فکری و احساسی آن هست. انچه که سیمای باروک را مشخص می کند, بسط نوعی دنیا بینی مخصوص است که در معماری خود را در قدرتی نو نشان می هد.

قدرتی که فضاهای گوناگون را با هم می آمیزد و حدفی شگفت انگیز از ترکیب اجزایی متفاوت بوجود می آورد. مورد نیاز به ذکر است این نوع نگرش در تمامی رشته ها تا از هم گسیختگی ناشی از عصر صنعت باقی ماند. طراحی فراخ و در مقیاس بزرگ در فضایی شکوهمند و ابهت انگیز, تعبیه فضای کلی در مرکز و منظم کردن سایر فضاها به سمت آن, به خدمت گرفتن عنصرهای مهم پیکرتراشی و نقاشی و سایر هنرهای تزئینی جهت ایجاد اثری کامل.

۲۲- سبک دکوراسیون داخلی گوتیک

معماری گوتیک, یکی از سبک ها و دوره هاي تاریخی معماری هست. این سبک دکوراسیون داخلی, سبکی مذهبی بوده که همواره, در خدمت کلیسا بوده هست.نخست پیدایش هیچ یک از شیوه هاي معماری را به دقت شیوه گوتیک, نمیتوان تعیین کرد. هنر معماری گوتیک در بین سال هاي ۱۱۳۷ و ۱۱۴۴ «میلادی»

در جریان بازسازی کلیسای سنت دنیس فرانسه پا به عرصه وجود گذاشت و تا اواسط قرن شانزدهم میلادی در اروپا معمول بود. هنر گوتیک در بین دو دوره رمانسک و رنسانس واقع شده است است و تا گذشته از دوره نوین گوتیک بعنوان یک صفت منفی به کار می رفت فیلاریته از آن بعنوان هنر بد بختی زده یاد می کند. سبک معماری جورجیا الهام گرفته از این سبک در سال هاي ۱۷۲۰ تا ۱۸۴۰ در کشورهای انگلیسی زبان شهرت یافت.

دوره گوتیک در فرهنگ دنیا دوران استیلای مذهب, و بالاخص کلیسا, بر جوامع بوده. نوع ارتباطات در آن دوران به صورت عمودی تعریف می شده است هست. بدین معنا که تمام ابعاد و جنبه هاي زندگی در جهت خداوند و جهت خداوند تعریف می شده. این الگو در معماری آن دوران خود را به صورت فلش هاي رو به بالا «به سمت خداوند» نشان داده هست. دوره گوتیک با ظهور اومانیسم اتمام یافت. گرچه عده اي دوره رنسانس را دشمن گوتیک میدانند .

یکی از خصوصیت هاي معماری گوتیک, قوس نوک تیز هست. طاق از این نوع گذشته از این که آنها در معماری قرون وسطی به کار گرفته شوند, در شرق نزدیک در پیش از اسلام و نیز معماری اسلامی بهره گیری می شد. و در نتیجه تصور این است که معماری شرق نزدیک و خاورمیانه الهام بخش جهت بهره گیری از آنها در فرانسه, بعنوان مثال در کلیسای جامع Autun هست, در غیر این صورت به سبک رومی هست.

با این حال, بر خلاف نظریه اشاعه, به نظر میرسد که به طور هم وقت تکامل ساختاری در قوس نوک تیز وجود داشت, که به منظور خرک زدن فاصله هاي طرح نامنظم, و یا رساندن بلندی خرک هاي عرضی به خرک هاي مورب بود. این دومی در کلیسای جامع دورهام در راهروی شبستان در ۱۰۹۳ رخداد میوفتد.

قوس هاي نوک تیز به طور گسترده در تزئین گذرگاه طاقدار کور رومی نیز رخ می دهد, که در آن قوس هاي نیم دایره با یک الگوی تزئینی راحت همدیگر را می پوشانند, و نوک هاي تیز به صورت تصادفی در طراحی پیش می آیند. طراحی داخلی به سبک گوتیک همۀ وقت} با رنگ هاي تیره جهت دیوارها,

سقف و کف زمین مشخص می شود. در کل جهت این که این سبک را در طراحی داخلی منزل خود پیاده کنید به یک فضای باز و بزرگ نیاز دارید, لیکن وجود این سبک به علت ترکیب رنگ هاي موجود در آن موجب گرفتگی و دلگیر شدن فضاهای کوچک می شود. و این باعث ناراحتی اعضای خانواده و هم چنین مهمانان خواهد شد.

سبک گوتیک یک جذبه و شهرت عرفانی خاصی را به طراحی داخلی منزل وارد می کند و طوری است که موجب می شود فضای داخلی بسیار لوکس به چشم آید.

۲۳- سبک دکوراسیون داخلی اوریگامی

در یک تعریف راحت می توان گفت «اوریگامی روش ارائه ي اشکال است که عمدتاً با خم کردن ماده ي مورد بهره گیری «کاغذ» حاصل می شود».اصل لغت «اوریگامی» در زبان ژاپنی از «اورو» به معنی خم کردن و «کامی» به معنی کاغذ گرفته شده است هست. ولی خم کردن کاغذ اسامی دیگری نیز در زبان ژاپنی داشته است که به تدریج به نفع اوریگامی از دور خارج شده است اند.

سبک دکوراسیون داخلی اوریگامی از همین تعریف الهام گرفته هست.

۲۴- سبک دکوراسیون داخلی مونو کروماتیک

مونوکروماتیک یکی از آسانترین سبکهای دکوراسیون داخلی است که یک دکوراتور تازه وارد نیز میتواند به خوبی آن را ایجاد کند. در این سبک به سادگی از کنار هم قرار دادن اشیاء یک رنگ میتوان به یک تعادل مناسب در این سبک رسید. بدون نگرانی در این خصوص که رنگ ها در کنار هم به خوبی جلوه می کنند یا نه؟

واژه های کلیدی: دکوراسیون داخلی | کاغذ دیواری | طراحی داخلی | کاغذ دیواری | میز و صندلی | دکوراسیون | فضای داخلی | سبک باروک | فرانسوی | کلاسیک | معماری

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

بهترین مدل های سبک دکوراسیون داخلی مدرن

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>