خانه » خبری و خواندنی » استعفای یک مقام دیگر دولت ترامپ
 

 

استعفای یک مقام دیگر دولت ترامپ

چاک روزنبرگ، مدیر موقت اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا که یک وکیل و مقام کهنه کار پلیس هست، بروزترین مقام دولت دونالد ترامپ است که به باعث اختلاف نظر با وی استعفا می‌دهد.

استعفای یک مقام دیگر دولت ترامپ

استعفای یک مقام دیگر دولت ترامپ

چاک روزنبرگ، مدیر موقت اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا که یک وکیل و مقام کهنه کار پلیس هست، بروزترین مقام دولت دونالد ترامپ است که به باعث اختلاف نظر با وی استعفا می دهد.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، روزنبرگ روز سه شنبه به کارکنانش اعلام کرد که در کمتر از یک هفته از سمتش استعفا می دهد.
او که یکی از مقام های باقی مانده از دولت اوباما محسوب می شود، گفت که در اول اکتبر از سمتش به عنوان مدیر موقت اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا استعفا می دهد. او در ایمیلی به کارکنانش گفت، به رهبری این “آژانس تاثیرگذار” افتخار می کند. او به کارکنانش گفت: من به حمایت از شما ادامه خواهم داد ولی این بار از دور این کار را خواهم کرد.

عبارات مهم : دولت دونالد ترامپ – دونالد ترامپ

استعفای روزنبرگ چندان تعجب برانگیز نبود چون دونالد ترامپ همواره به دنبال آن بود که فرد مد نظر خود را جهت رهبری مهمترین آژانس مبارزه با مواد مخدر آمریکا منصوب کند.

روزنبرگ از سال ۲۰۱۵ به صورت موقت مدیر اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا بود ولی مشهور شد به این که همواره با روسایش در کاخ سفید و وزارت دادگستری ناسازگاری داشته هست. او در ماه ژوئیه در نامه ای جنجالی یکی از ادعاهای دونالد ترامپ در خصوص احتمال بدرفتاری با متهمام در خودروهای پلیس را رد کرد.

هنوز مشخص نشده که چه کسی ممکن است جانشین روزنبرگ در این سمت شود ولی افراد آگاه گفته اند که سرهنگ جوزف فوئنتس، مدیر پلیس نیوجرسی یکی از گزینه های مهم است.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: دولت دونالد ترامپ | دونالد ترامپ | دولت ترامپ | دادگستری | آمریکا | اداره | آژانس | استعفا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>