خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » ورود سران سه قوه به پرونده سپرده‌گذاران کاسپین و موسسات مالی
 

 

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده‌گذاران کاسپین و موسسات مالی

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبحگاه امروز (سه‌شنبه) مجمع عمومی این فراکسیون گفت که علاوه بر تصمیم گیری‌های قبلی جهت حل مسئله سپرده‌گذاران

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده‌گذاران کاسپین و موسسات مالی

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبحگاه امروز (سه شنبه) مجمع عمومی این فراکسیون گفت که علاوه بر تصمیم گیری های قبلی جهت حل مسئله سپرده گذاران کاسپین مقرر شد جلسات یکسان سران قوا جهت حل مسئله سپرده گذاران کاسپین و سایر موسسات اعتباری برگزار شود

حل مسئله سپرده گذاران کاسپین و سایر موسسات اعتباری

بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز (سه شنبه) مجمع عمومی فراکسیون امید که با حضور وزیر اقتصاد و مدیر کل بانک مرکزی به ریاست دکتر عارف برگزار شد، نمایندگان دغدغه های متفاوت در این دو حوزه را مطرح کردند که عمدتا حول محور مسائل اقتصادی به خاص مسائل سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری بود.

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – بودجه کشور
وی افزود: مدیر کل بانک مرکزی در این جلسه علت کندی پیشرفت کار را توضیح داد و طبق صحبت ایشان این عنوان به سران سه قوه محول شده است که در جلسات یکسان به آن پیگیری کند و جهت آن راه حلی پیدا کنند. مشکلی که در پرداخت طلب سپرده گذاران وجود داشته، این بوده که طلبکاران کلان با حکم قضایی حساب هایی که قرار بود از آن طلب سپرده گذاران را پرداخت کنند را مسدود کرده بودند که ظاهرا این مسئله در حال مرتفع شدن است تا تعداد زیادی از سپرده گذاران به پولشان برسند. برهمین اساس مقرر شده است جلسات یکسان سه قوه جهت حل این مسئله برگزار و راجع به این عنوان تصمیم گیری شود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: وزیر اقتصاد نیز در این جلسه اوضاع بودجه کشور و هزینه های جاری که مسائل زیادی را جهت دولت به وجود آورده و همچنین کم کردن قیمت نفت را مورد اشاره قرار داد. در همین زمینه مقرر شد جهت بودجه سال آینده هماهنگی بیشتری با این وزارتخانه انجام شود تا کار با تعامل و هماهنگی پیش برود. همچنین مقرر شد در جلسات بعدی فراکسیون با وزرای اقتصادی این عنوان مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد.

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده‌گذاران کاسپین و موسسات مالی

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | بودجه کشور | هماهنگی | اقتصادی | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>