خانه » خبری و خواندنی » ترامپ از نظر معنوی و روانی مسئله دارد/ نماینده کاشان
 

 

ترامپ از نظر معنوی و روانی مسئله دارد/ نماینده کاشان

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ بهتر است به جای اینکه در مورد کشورهای دیگر سخن بگوید به توصیه عاقلان گوش کند و مسائل آمریکا را

ترامپ از نظر معنوی و روانی مسئله دارد/ نماینده کاشان

نماینده کاشان: ترامپ از نظر معنوی و روانی مسئله دارد

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ بهتر است به جای اینکه در مورد کشورهای دیگر سخن بگوید به توصیه عاقلان گوش کند و مسائل آمریکا را حل کند. ترامپ باید پاسخگوی آسیب های اجتماعی و تظاهرات مردم خودش باشد.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، سیدجواد ساداتی نژاد در خصوص سخنان دونالد ترامپ در مجمع عمومی شرکت ملل که کشور عزیزمان ایران را بزرگ ترین حامی تروریست و یک دیکتاتوری خطرناک توصیف کرد، گفت: ترامپ از نظر معنوی و روانی دارای یک مسئله است به چه دلیل که نوع نگاه و تحلیلش نسبت به مسائل یک تحلیل ناقص و خودخواهانه هست. کشور و ملت کشور عزیزمان ایران مستقل هستند و اراده نیرومند و قدرت نیرومند جهت تصمیم گیری دارد و امورات خود را با قدرت کافی پیش می برد، لذا هیچ نیازی نیست که کشوری دیگر بخواهد به آن توصیه ای کند.

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – دونالد ترامپ
وی افزود: این نوع ادبیات در صحبت ترامپ زیبنده نیست. ترامپ از روزی که آمده نظر های جنجالی، خودخواهانه و انحصار طلبانه دارد که حتی این سخنان در آمریکا هم خریدار ندارد. آمریکا بیش از هر وقت دیگری درگیر مسائل داخلی خودش است و اینجاست که عدو باعث خیر می شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این نوع ادبیات قابل قبول نیست و جمهوری اسلامی هم کشوری نیست که آمریکا بخواهد جهت آن خط و نشان بکشد. بزرگ ترین حامی تروریست در دنیا آمریکاست که در همه جای دنیا دخالت می کند. هر جنایتی در دنیا است رد پای آمریکاست. کشور عزیزمان ایران بر اساس مصالحش امورات خود را پیش می برد و حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه و عراق جهت مبارزه واقعی با تروریست است نه مثل آمریکا که مبارزه کاذب با تروریست می کند.

نماینده مردم کاشان در مجلس گفت: آمریکا در عمل از تروریست حمایت می کند و آن را پرورش می دهد. ولی جمهوری اسلامی به علت مبارزه با تروریست در سوریه و عراق حضور دارد و از مرزهای کشور عزیزمان ایران دفاع می کند.

وی ادامه داد: اتفاقاً بزرگ ترین دیکتاتوری دنیا آمریکاست و در همین وقت ترامپ این دیکتاتوری افزایش شده است هست. هیچ کشوری در دنیا مانند کشور عزیزمان ایران دموکراسی و آزادی ندارد. آمریکایی ها نقاب دموکراسی به صورت زده است و پشتش صورت دیکتاتوری و خائنانه ای دارند. این از نظر علمی قابل مطالعه هست. انتخابات کشور عزیزمان ایران بی نظیر است و این نعل وارونه زدن به وسیله ترامپ است.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | دونالد ترامپ | آمریکایی | آمریکا | تروریست | کاشان | ایران | اسلامی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>