خانه » خبری و خواندنی » ترامپ با بلوف نمی‌تواند از کشور عزیزمان ایران امتیاز بگیرد
 

 

ترامپ با بلوف نمی‌تواند از کشور عزیزمان ایران امتیاز بگیرد

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در تصویر العمل به بیانات مدیر جمهور آمریکا در مجمع عمومی شرکت ملل گفت: سخنان مدیر جمهور آمریکا حاکی از ضعف و درماندگی دولتی است که در رویارویی ابرقدرتی، به مالیخولیا مبتلا شده است است.

ترامپ با بلوف نمی‌تواند از کشور عزیزمان ایران امتیاز بگیرد

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:

ترامپ با بلوف نمی تواند از کشور عزیزمان ایران امتیاز بگیرد

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در تصویر العمل به بیانات مدیر جمهور آمریکا در مجمع عمومی شرکت ملل گفت: سخنان مدیر جمهور آمریکا حاکی از ضعف و درماندگی دولتی است که در رویارویی ابرقدرتی، به مالیخولیا مبتلا شده است هست.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛ سردار سرتیپ پاسدار مسعود جزایری خاطرنشان کرد: علی رغم آنچه که ترامپ، ایالات متحده را صاحب قدرت « رهبری عظیم» می داند، استنادات دهه های اخیر، همگی حاکی از بی ظرفیتی دولت و حاکمیت آمریکا در مواجهه با حوادث و رویدادها به خصوص در منطقه غرب آسیاست که از آن جمله به جنایات کم نظیر برنامه ریزان و نظامیان آمریکا در عراق، سوریه، افغانستان و یمن می توان اشاره کرد. به تعبیر دیگر آمریکا با هر شوری که برخلافش، کاری انجام دهد، بدون صبر و تحمل، برخورد قهرآمیز می کند، مگر آنکه توان برخورد نداشته باشد.

عبارات مهم : نیروهای مسلح – آمریکا
جزایری افزود: اینکه ترامپ در مورد برجام می گوید « ما نمی توانیم به آن پایبند بمانیم»، به خودش مربوط هست، لیکن این را بداند که با این بلوف ها نخواهد توانست از جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران امتیازگیری کند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران از داشته هایش و به خصوص توان دفاعی و موشکی اش، پاسداری می کند، تاکید نمود: مدیر جمهور آمریکا و امثال او هرگز قادر نیستند در اراده این مردم خللی وارد کنند و آنچه فهم ترامپ از درک آن عاجز مانده، این است که عنصر بازدارندگی جامعه کشور عزیزمان ایران در برابر زیاده خواهی ها و دیکتاتوری های آمریکا، پدیده ای نیست که با داد و فریاد و بازی های کابوئی مدیر جمهور این کشور، میدان مقابله و مبارزه را ترک کند.

جزایری در آخر اظهار داشت: در برابر کشوری که مدیر جمهورش آشکارا و از تریبون شرکت ملل فریاد می کشد که « از طریق نظامی سایر کشورها را نابود می کند»، راهی جز تقویت بنیه های دفاعی نیست و ما در این راه وارد مراحلی شده است ایم که از آمریکا کاری جز خشم دیوانه کننده و هذیان گویی بر نمی آید.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: نیروهای مسلح | آمریکا | ایران | برخورد |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>