خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » سکته مغری رضا رویگری بازیگر و اثرات آن
 

 

سکته مغری رضا رویگری بازیگر و اثرات آن

تاثیرات سکته مغزی رضا رویگری روی دست و پایش

سکته مغری رضا رویگری بازیگر و اثرات آن

بازیگر سینما گفت: دو سال پیش دچار سکته مغزی شدم و از همان موقع تاکنون دست و پای چپم دچار مشکل شده است و هنوز بهبود نیافته ام.رضا رویگری خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون به گزارش پارس ناز در اظهاراتی تازه گفت: دو سال پیش دچار سکته مغزی شدم و از همان موقع تاکنون دست و پای چپم دچار مشکل شده البته باید بگویم حالم از آن موقع بهتر است زیرا من چند روز اول که سکته کرده بودم حتی قادر به نشستن نبودم.

 

وی افزود :

اگر خدا بخواهد می خواهم کم کم کارهایم را آغاز کنم و به فعالیت بپردازم. البته ممکن است برای انجام معالجه به کشورهای خارجی بروم زیرا گویا آنجا درمان بعد از نقاهت بهتر انجام می شود اما در حال حاضر وضعیت مالی مناسبی برای این کار ندارم.وی ادامه داد: در این دو سال کار نکرده ام و با توجه به هزینه های بالای درمان و اینکه من بیمه نیستم قادر به انجام معالجات تکمیلی در آن سوی مرزها نیستم.

 

این بازیگر توانمد با اشاره به شایعاتی که برای او در فضای مجازی ایجاد شده بود، عنوان کرد: درست کردن این شایعات به واقع کار زشتی است شما توجه داشته باشید که من سالم هستم و در خانه نشسته ام اما به یکباره خبر مرگم فضای مجازی را پر می کند.

 

رویگری تصریح کرد :

چنین کارهای زشتی اطرافیان و دوستان من را اذیت و نگران می کندو باید بگویم که این کارها بازی با روح و روان نزدیکان من است. یک فرهنگ غلطی است که متأسفانه جا افتاده است و افراد در حال پیگیری آن هستند.

وی عنوان کرد :

پیش از این به صورت تلفنی مزاحم هنرمندان می شدند و حالا به لطف فضای مجازی به شایعه پراکنی در خصوص زنده بودن یا فوت ما می پردازند.این بازیگر با اشاره به مراحل درمان خود خاطر نشان کرد: پزشکان به من گفته اند که به مرور زمان حالم بهتر می شود اما این پروسه طول می کشد و همان طورکه گفته ام در حال حاضر پا و دست چپم دچار مشکل است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>