خانه » ورزشی » کیفیت فنی چالاک راضی کننده نیست/ احترام زیادی جهت تیم پرسپولیس قائلیم،اما جهت ام
 

 

کیفیت فنی چالاک راضی کننده نیست/ احترام زیادی جهت تیم پرسپولیس قائلیم،اما جهت ام

مدیر تیم سیاه جامگان گفت: عملکرد یوری چالاک راضی کننده نیست و قصد داریم قرارداد او را با تیم سیاه جامگان فسخ کنیم.

کیفیت فنی چالاک راضی کننده نیست/ احترام زیادی جهت تیم پرسپولیس قائلیم،اما جهت ام

آرمین رهبر در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به آخرین اوضاع تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد بیان کرد: طبق هماهنگی کادرفنی و مدیریت کلوب درصدد رفع نقاط ضعف سیاه جامگان هستیم. تا هفته پنجم لیگ جهت جا به جایی بازیکنان وقت داریم و با توجه به تعطیلی ۲۳ روزه لیگ می توانیم تیم را به هماهنگی برسانیم.

او راجع به احتمال فسخ قرارداد یوری چالاک با سیاه جامگان تصریح کرد: یوری چالاک مانند بازیکنان خارجی باکیفیتی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران نمی توانند عملکرد خوبی داشته باشند، با وجود کیفیت بالایی که در تیم های قبلی اش داشته نتوانسته در سیاه جامگان خودش را نشان بدهد و به همین علت درمورد او تجدید نظر می کنیم. هیچ نظری راجع به فسخ قرارداد چالاک به مدیربرنامه هایش ارائه نکرده ایم و باید در ابتدا با او صحبت کنیم تا ببینیم به چه توافقی می رسیم باید جهت ادامه یا قطع همکاری به جمع بندی برسیم.

کیفیت فنی چالاک راضی کننده نیست/ احترام زیادی جهت تیم پرسپولیس قائلیم،اما جهت ام

رهبر ادامه داد: جهت جایگزینی نفراتی که قراردادشان با سیاه جامگان فسخ می شود، مذاکراتی با چند بازیکن انجام داده ایم ولی صلاح نیست تا زمانی که قرارداد آن ها فسخ نشده، نامشان رسانه ای شود. البته درصورت به توافق رسیدن با چالاک، قرارداد او فسخ می شود.

مدیر تیم سیاه جامگان راجع به توافق این تیم با نیما طاهری اظهار داشت: با این بازیکن جهت امضا قرارداد قرضی یک ساله به توافق رسیده ایم و طاهری از فردا در تمرینات سیاه جامگان شرکت می کند. ضمن اینکه قراداد حمید علی عسگری هم جهت یک فصل با سیاه جامگان امضا شد. او بازیکن باکیفیتی است که توانایی بازی در چند پست را دارد و به همین علت می تواند به تیم ما کمک زیادی کند. مردم مشهد خاطرات خوبی از حمید دارند چراکه ۲ فصل پیش با گل او توانستیم ملوان را شکست دهیم و در لیگ ماندگار شویم.

رهبر درمورد برگزاری بازی پرسپولیس و سیاه جامگان در هفته چهارم لیگ برتر گفت: پرسپولیس در سه هفته ابتدایی لیگ نشان داد همچنان کیفیت خوب فصل گذشته را حفظ کرده و به همین علت جهت این تیم احترام زیادی قائل هستیم ولی تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا با کسب نتیجه برابر پرسپولیس روند خوبمان را ادامه دهیم.

مدیر تیم سیاه جامگان راجع به برنامه این تیم در تعطیلات لیگ برتر بیان کرد: قرار است از این وقت جهت برگزاری اردو استفاده کنیم ولی تاکنون محل آن مشخص نشده است.

مدیر تیم سیاه جامگان گفت: عملکرد یوری چالاک راضی کننده نیست و قصد داریم قرارداد او را با تیم سیاه جامگان فسخ کنیم.

انتهای پیام/

نارضایتی کادر فنی سیاه جامگان از عملکرد مدافع بوندسلیگایی این تیم

واژه های کلیدی: تیم سیاه جامگان مشهد | سیاه جامگان | پرسپولیس | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | هماهنگی | قرارداد | برگزاری | توافق

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>