خانه » ورزشی » بیانیه تراکتورسازی در آستانه بازی با استقلال
 

 

بیانیه تراکتورسازی در آستانه بازی با استقلال

باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار حساس تیم فوتبال تراکتور با استقلال بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه تراکتورسازی در آستانه بازی با استقلال

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از سایت رسمی کلوب تراکتورسازی، در بیانیه منتشره به وسیله این کلوب پیش از بازی برابر استقلال آمده است:

همانطور که یحیی و شاگردانش بر سر این پیمان باقی مانده اند و تا آخرین نفس جهت سربلندی و افتخار نام بزرگ تراکتور می جنگند ، هوادار وفادار از پایتخت کشور عزیزمان ایران ، کرج ، تبریز و جای جای کشور عزیزمان ایران به ورزشگاه آزادی می آید تا با تشویق های پرشور خود تیم محبوبش را همراهی کند.

بازیکنان تراکتورسازی در این فصل بیش از هر لحظه به حمایت همه جانبه هواداران پرشور خود چشم امید بسته اند.هواداری که جای خالی همه سختی ها و کمبودهای این فصل را پر می کند و در تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران نشان می دهد که تراکتور تنها نخواهد ماند.

بیانیه تراکتورسازی در آستانه بازی با استقلال

عبارات مهم : تراکتورسازی – هواداران
بازی های هجومی و تلاش قابل تحسین شاگردان یحیی در دو هفته ابتدایی لیگ اگرچه منجر به کسب نتیجه مطلوب نشد ولی هوادار فهیم و فوتبال شناس تراکتور را از تماشای نمایشی چشم نواز سیراب کرد. هواداری که بر پای عهد و پیمان خودش ثابت قدم مانده امروز هم دست از حمایت تیم محبوبش بر نخواهد داشت و تسلیم نخواهد شد.

امروز عالی ترین وقت است جهت نشان دادن فرهنگ اصیل هوادار تراکتور که الگویی از تماشاگر پرشور و هیجان جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. نمادی از غیرت و تعصب وفاداری که تنها رفیق روزهای خوب و پیروزی های شیرین نبوده و نیست. همراهی جهت تمامی روزهای سخت و ساده که در گرمان و سرما دل از علاقه ماندگار نمی کند. با تمام وجود در دوردست ترین شهرهای کشور عزیزمان ایران تیم محبوبش را تنها نمی گذارد.

امروز فرصتی است جهت اتحاد و یکدلی و نشان دادن اقتدار هواداران پرشور تراکتورسازی که با حفظ احترام تیم و هواداران رقیب تنها یک صدا به تشویق تیم محبوب خودش می پردازد. همچون هر لحظه نمونه ای از الگوی وفاداری و علاقه و اخلاق باشید در ورزشگاه تا تراکتور بزرگ باز هم به این هوادار پرشور و وفادار تکیه کند. دست در دست هم حماسه ای دیگر می سازیم با وجود تمامی مسائل و کاستی ها و در آخر راه این ما هستیم که سربلند می مانیم. نام بزرگ تراکتور محبوب است که از این آزمون ها عبور می کند و با تکیه بر شور و علاقه وفادار ترین هواداران فوتبال باز هم افتخار می آفریند.

یاشاسین تراکتور ، یاشاسین آذربایجان

باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار حساس تیم فوتبال تراکتور با استقلال بیانیه ای صادر کرد.

انتهای پیام/

تراکتوری ها بیانیه دادند

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | هواداران | ورزشگاه | تراکتور | فوتبال | وفاداری | تراکتور | تشویق | ایران | هوادار | بیانیه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>