خانه » ورزشی » قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را به دنیا اثبات کردیم / پورشیب
 

 

قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را به دنیا اثبات کردیم / پورشیب

ملی پوش کاراته گفت: قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را با کسب مدال های خوش رنگ مسابقه های لهستان به دنیا اثبات کردیم.

قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را به دنیا اثبات کردیم / پورشیب

ذبیح الله پورشیب در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان بیان کرد: بعد از بازی های کشورهای اسلامی باکو به علت عملکرد ضعیف ملی پوشان، تیم ملی دچار حاشیه شد و خیلی از افراد کاراته را تمام شده است می دانستند ولی با همدلی و تلاش توانستیم عنوان قهرمانی مسابقات آسیایی قزاقستان و همچنین مدال های خوشرنگ رقابت های جهانی لهستان را کسب کنیم و قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را به دنیا اثبات کنیم.

وی ادامه داد: در مسابقه های لهستان ۸ نفر برتر هر وزن حضور داشتند و کاراته کاهای ما توانستند با قدرت از سد قهرمانان دنیا عبور کنند و به مرحله فینال برسند و مدال نقره و طلای این مسابقه ها را کسب کنند.

قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را به دنیا اثبات کردیم / پورشیب

عبارات مهم : کاپیتان تیم ملی – کاراته
پورشیب درمورد کسب مدال طلای این مسابقه های گفت: آراگا کاپیتان تیم ژاپن، باهوش و کاملا حرفه‌ای است و بارها در مسابقه های متفاوت نتیجه را با اختلاف کم به این کاراته کا واگذار کرده بودم ولی در این مسابقه توانستم با آنالیزی که کادر فنی انجام داده بود در مرحله فینال او را شکست دهم و مدال طلای این مسابقه ها را کسب کنم.

کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان راجع به عملکرد داوری در این دوره از مسابقه های جهانی عنوان کرد: در مجموع عملکرد داوری خوب بود ولی در دو، سه صحنه امتیاز مورد نیاز را به ملی پوشان ما ندادند و این عنوان باعث شد که طلای مسابقه های به نشان نقره عوض کردن کند.

دارنده مدال طلای مسابقه های جهانی افزود: کاراته کشور عزیزمان ایران در چند سال اخیر در میادین متفاوت نتیجه خوبی را کسب کرده است و ملی پوشان کشورمان می توانند در المپیک ۲۰۲۰ توکیو با حمایت مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش کسب مدال کنند.

ملی پوش کاراته کشورمان در آخر خاطر نشان کرد: پتانسیل کاراته کشور عزیزمان ایران بالا است و ملی پوشان در تمام رده های سنی این عنوان را اثبات کردند و به طور حتم در المپیک پیش رو کاراته از رشته های پر مدال و افتخارآفرین کاروان کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

ملی پوش کاراته گفت: قدرت کاراته کشور عزیزمان ایران را با کسب مدال های خوش رنگ مسابقه های لهستان به دنیا اثبات کردیم.

انتهای پیام/

تاثیر داوری در عوض کردن رنگ مدال کاراته کاهای ایران

واژه های کلیدی: کاپیتان تیم ملی | کاراته | مسابقه | لهستان | المپیک | ایران | ذبیح الله پورشیب | تیم ملی کاراته

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>