خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » واکنش پلیس به ادعای پلاسکویی ها
 

 

واکنش پلیس به ادعای پلاسکویی ها

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه در ساختمان قدیمی پلاسکو چیزی باقی نمانده، گفت: تا جایی که من اطلاع دارم اکثر مغازه‌های این پاساژ

واکنش پلیس به ادعای پلاسکویی ها

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه در ساختمان قدیمی پلاسکو چیزی باقی نمانده، گفت: تا جایی که من اطلاع دارم اکثر مغازه‌های این پاساژ تخلیه شده است و گاوصندوق‌ها هم انتقال شده است هست، مگر مواردی که در پی اتفاق از بین رفته باشد.

داخل پاساژ پلاسکو قرنطینه است

هفته گذشته بود که مغازه‌داران پلاسکو با حضور در برابر در شمالی این پاساژ ادعا کردند که اموال داخل مغازه‌هایشان به دزدی رفته است و هیچ نهادی هم مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا توضیحاتی را راجع به این ادعا داده هست. سرهنگ رضا موذن در گفت‌وگویی، راجع به ادعای کسبه پاساژ پلاسکو در خصوص دزدی از مغازه‌هایشان گفت: هنوز رسما گزارشی از این‌ موارد به ما اعلام نشده هست، البته باید این عنوان را از پایتخت کشور عزیزمان ایران هم استعلام کنیم؛ ولی تا جایی که من اطلاع دارم به آگاهی ناجا شکایتی در این خصوص ابلاغ نشده است.

عبارات مهم : دزدی از مغازه – پلیس آگاهی
وی با اشاره به وقت وقوع اتفاق ادامه داد: در همان وقت وقوع اتفاق تیم‌های گشت پیاده و خودرویی دقیقا تمام منطقه را به طور خاص و به شکل گسترده پوشش دادند. در آن وقت هم بحث خاصی در مورد دزدی مطرح نشد و شکایتی در این زمینه از سوی کسبه به ما اعلام نشده بود.

داخل پاساژ پلاسکو قرنطینه است

موذن با بیان اینکه در حال حاضر نیز داخل پاساژ پلاسکو قرنطینه هست، گفت: کسب و کار عادی در آن منطقه در حال انجام است و پلیس هم همچون دیگر مناطق شهر در این منطقه حضور دارد. ولی نیازی به حضور فیزیکی پلیس به غیر از حالت عادی مأموریتی خود وجود ندارد به چه دلیل که دیگر حالت فوق‌العاده‌ای در آنجا وجود ندارد.

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه در ساختمان قدیمی پلاسکو چیزی باقی نمانده، به ایسنا گفت: تا جایی که من اطلاع دارم اکثر مغازه‌های این پاساژ تخلیه شده است و گاوصندوق‌ها هم انتقال شده است هست، مگر مواردی که در پی اتفاق از بین رفته باشد.

وی در عین حال از کسبه پلاسکو خواست که اگر شکایتی در این زمینه دارند، حتمان آن را مطرح کرده و مطمئن باشند که پلیس به آن پیگیری خواهد کرد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واکنش پلیس به ادعای پلاسکویی ها

واژه های کلیدی: دزدی از مغازه | پلیس آگاهی | گاوصندوق | پلاسکو | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>