خانه » ورزشی » نیاز داریم تا یک یا دو خرید دیگر داشته باشیم / مورینیو
 

 

نیاز داریم تا یک یا دو خرید دیگر داشته باشیم / مورینیو

ژوزه مورینیو در خصوص علاقه احتمالی منچستر یونایتد جهت به خدمت گرفتن ماتیچ صحبتی نکرد ولی اعلام کرد دوست دارد بازیکنان بیشتری به منچستر یونایتد بپیوندند.

نیاز داریم تا یک یا دو خرید دیگر داشته باشیم / مورینیو

وبسایت رسمی برنامه نود – ژوزه مورینیو در خصوص علاقه احتمالی منچستر یونایتد جهت به خدمت گرفتن ماتیچ صحبتی نکرد ولی اعلام کرد دوست دارد بازیکنان بیشتری به منچستر یونایتد بپیوندند.

به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد در پنجره نقل و انتقالات روملو لوکاکو و لیندلوف را به خدمت گرفته است ولی به نظر می رسد مورینیو خواستار به خدمت گرفتن بازیکنی در پست هافبک تدافعی است و به نظر می رسد این تیم علاقه مند است تا ماتیچ را به خدمت بگیرد، همچنین بنا بر اخبار انتشار شده است ماتیچ درخواست کرده است تا در تور پیش فصل چلسی حضور نداشته باشد. با این وجود مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی که در کشور آمریکا و در شروع تور پیش فصل داشت اعلام کرد:

ماتیچ بازیکن چلسی است و من نمی توانم در خصوص او صحبت کنم، باید به به باشگاه، بازیکن و مدیر چلسی احترام بگذاریم. هنوز پرونده نقل و انتقالات جهت ما بسته نشده است و تنها با لوکاکو و لیندلوف خوشحال نیستیم و خرید های بیشتری را نیاز داریم. نیاز داشتیم تا ۴ بازیکن به خدمت بگیریم بنابراین تا به اینجا نصف مسیر را پیموده ایم. دوست ندارم جای اد وود وارد بودم به چه دلیل که مذاکره هر لحظه سخت هست. شاید بازیکن دیگری به خدمت نگیریم و شاید یک بازیکن به خدمت بگیریم. ولی به یک بازیکن نیاز داریم تا گزینه های بهتری در اختیار ما قرار دهد. بازیکنانی در اختیار داریم که تا چند ماه آینده نمی توانند بازی کنند، بازیکنانی چون روخو و یانگ. بنابراین اسمی از بازیکنی خاص چون ماتیچ و یا بازیکنی دیگر نمی برم به چه دلیل که فکر می کنم این کار درست نیست.

نیاز داریم تا یک یا دو خرید دیگر داشته باشیم / مورینیو

۱۸۹۹

واژه های کلیدی: نقل و انتقالات | بازیکنان | منچستر | بازیکن | مورینیو | خارجی | اختصاصی | ژوزه مورینیو

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>