خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » آقای روحانی در محله شما قیمت اجاره مسکن چقدر است؟
 

 

آقای روحانی در محله شما قیمت اجاره مسکن چقدر است؟

رهن یک واحد مسکونی ۴۰ متری (۱۵ سال ساخت) در چهارراه قصر ۱۰ میلیون تومان با اجاره ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هست. اجاره هر متر

آقای روحانی در محله شما قیمت اجاره مسکن چقدر است؟

رهن یک واحد مسکونی ۴۰ متری (۱۵ سال ساخت) در چهارراه قصر ۱۰ میلیون تومان با اجاره ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هست. اجاره هر متر مربع از این واحد مسکونی با احتساب پول پیش ۴۱ هزار و ۸۰۰ تومان است.

قیمت اجاره مسکن در نخستین ماه تابستان

 

بررسی قیمت اجاره بها نشان می دهد در محله های رییس جمهور کنونی و سابق قیمت ها فاصله بسیار زیادی با هم دارند. در حالی جهت یک واحد ۷۰ متری در نارمک باید ۶۰ میلیون تومان رهن پرداخت شود که پول پیش آپارتمانی با همین متراژ در ولنجک ۱۵۰ میلیون تومان است.

در منطقه ۲۲ (شهرک صدرا) رهن یک سوئیت ۳۵ متری ۱۳ سال ساخت به ترتیب ۳ میلیون تومان با ماهانه ۲۰۰ هزار تومان اجاره هست. اجاره هر متر مربع از این واحد با احتساب پول پیش حدود ۸۲۰۰ تومان است.

میزان رهن یک واحد ۴۴ متری ۴۱ ساله در محله پیکان شهر ۳ میلیون تومان با اجاره ماهانه ۱۲۰ هزار تومان هست. اجاره هر مترمربع از این واحد مسکونی ۴۷۰۰ تومان هست. در کارون جنوبی یک واحد ۴۳ متری ۱۵ سال ساخت با قیمت ۲۴ میلیون تومان رهن و اجاره ماهانه ۱۰۰۰ تومانی عرضه شده است هست، اجاره هر مترمربع از این واحد بالغ بر ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

رهن یک واحد مسکونی ۴۰ متری (۱۵ سال ساخت) در چهارراه قصر ۱۰ میلیون تومان با اجاره ماهانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هست. اجاره هر متر مربع از این واحد مسکونی با احتساب پول پیش ۴۱ هزار و ۸۰۰ تومان است.

در خیابان ولیعصر(ساعی) پول پیش مورد نیاز جهت یک واحد مسکونی ۴ ساله ۴۰ متری ۲۰ میلیون تومان به همراه ماهانه ۴۰۰ تومان اجاره بهاست. با محاسبه رهن، اجاره هر متربع این آپارتمان ۲۵ هزار تومان است.

اجاره ماهانه یک آپارتمان ۴۲ متری ۲۱ ساله واقع در خیابان بهار ۱۰۰۰ تومان هست، البته مستاجر جهت اجاره این واحد مسکونی باید ۶۰ میلیون تومان پول پیش پرداخت کند.

اجاره یک سوئیت ۳۵ متری در قیطریه که ۱۸ سال از وقت ساخت آن می گذرد ماهانه ۴۰۰ هزار تومان هست، پول پیش این منزل فقط ۵ میلیون تومان هست. در فرمانیه شرایط متفاوت هست؛ رهن یک آپارتمان ۴۲ متری ۹ ساله ۱۵ میلیون تومان با اجاره ماهانه یک میلیون تومانی است.

در محله شادمهر رهن و اجاره واحد ۳۸ متری ۵۱ ساله به ترتیب ۵۰ میلیون تومان و ۱۰۰ تومان هست. اجاره هر مترمربع از این واحد ۳۹ هزار تومان خواهد بود.

در محدوده میدان ونک یک مستاجر جهت اجاره واحد ۳۷ متری علاوه بر ۴۰ میلیون تومان پول پیش، ماهانه ۸۰۰ هزار تومان نیز باید پرداخت کند. در محله رییس جمهور سابق (نارمک) رهن یک واحد مسکونی ۴۲ متری ۱۴ سال ساخت ۲۶ میلیون تومان با اجاره ماهانه ۴۵۰ هزار تومان هست. در همین منطقه اجاره یک واحد ۱۳ ساله ۴۱ متری  ماهانه ۳۰۰ هزار تومان به علاوه ۳۵ میلیون تومان پول پیش هست. رهن یک واحد ۷۰ متری در نارمک ۶۰ میلیون تومان با اجاره ماهانه ۲۰۰ هزار تومان است.

در محله رییس جمهوری کنونی یعنی ولنجک که متراژهای کوچک آپارتمان بسیار نایاب است رهن یک واحد مسکونی ۷۰ متری ۱۵۰ میلیون تومان با اجاره ماهانه ۱۰۰۰ تومان هست. رهن یک واحد ۱۳۵ متری ۱۹ساله در همین منطقه ۲۵۰ میلیون تومان به همراه ماهانه ۴۲۰۰ تومان هست. همچنین پول پیش یک واحد ۱۰۰ متری در ولنجک ۹۰ میلیون تومان به علاوه ماهانه ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان اجاره هست. با احتساب رهن، مستاجر چنین منزل ای ماهانه ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان اجاره به صاحبخانه پرداخت می کند.

آقای روحانی در محله شما قیمت اجاره مسکن چقدر است؟

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: خبرآنلاین

واژه های کلیدی: آپارتمان | خیابان | همراه | اجاره | میلیون | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>