خانه » ورزشی » همه بازیکنان در قزاقستان کنار ما خواهند بود/ هیچ خطری تیم امید را ترساندن نمی‌کند ، اخوت
 

 

همه بازیکنان در قزاقستان کنار ما خواهند بود/ هیچ خطری تیم امید را ترساندن نمی‌کند ، اخوت

مدیر تیم ملی امید گفت: هیچ خطری تیم ملی امید را ترساندن نمی‌کند و با تمام قوا در رقابت‌های پیش رو شرکت می‌کنیم.

همه بازیکنان در قزاقستان کنار ما خواهند بود/ هیچ خطری تیم امید را ترساندن نمی‌کند ، اخوت

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،حسین اخوت راجع به اینکه بعضی تیم‌های بازیکنان خود را به تیم امید نداده‌‌اند اظهار داشت: خوشبختانه بعضی باشگاه‌ها منافع باشگاهی را درنظر گرفتند و از طرفی به این علت که عنوان ادامه پیدا نکند فدراسیون تصمیم گرفت به این عنوان هر چه سریع تر آخر دهد.خدا را شکر تاکنون بالای ۹۵ درصد باشگاه‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند و تا روز شروع اردو سایر کلوب ها اعلام کرده اند که بازیکنان ارزش را در اختیار تیم امید قرار می دهند تا با تمام نفرات کار را شروع کنیم.در اردوی اول بازیکنان تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، پدیده، سایپا و نفت آبادان افرادی بودند که در اردو حاضر نشدند. ولی طبق برنامه ریزی های به عمل آمده قرار است تمام بازیکنان این تیم ها در اردوی تازه حاضر شوند.

وی راجع به بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: فدراسیون برنامه ریزی خوبی داشت و قرار بود ۲ بازی دوستانه با سوریه داشته باشیم ولی به علت شرایط خاصی که تیم ملی سوریه داشت،نتوانست به کشور ما بیاید. در طول این مدت مکاتبات خوبی انجام شده است تا بتوانیم ۲ دیدار تدارکاتی را جهت تیم ملی امید برگزار کنیم،فعلا بازی با تراکتور سازی قطعی شده است و انشاالله یک بازی خوب دیگر را هم در نظر می‌گیریم تا بازیکنان بتوانند با هماهنگی و انسجام بیشتری راهی مسابقه های شوند.

همه بازیکنان در قزاقستان کنار ما خواهند بود/ هیچ خطری تیم امید را ترساندن نمی‌کند ، اخوت

اخوت راجع به شایعه محرومیت تیم امید گفت: این عنوان زیاد یک سوبرداشت و سوتفاهم بود و خوشبختانه هیچ مشکلی تیم را ترساندن نمی کند و مردم خیالشان راحت باشد که با تمام قوا و بدون هیچ مشکلی راهی مسابقه های می شویم. یک مقدار مسائل درون سازمانی جهت خروجی مدیر تیم وجود داشت که آن هم حل شده است است و در این بین نیروهای مسلح و علی الخصوص نیروی زمینی ارتش نگاه خاص ای به ورزش دارد.

مدیر تیم امید راجع به اینکه به چه دلیل این تیم تا این اندازه بدشانس هست، گفت: این بدشانسی نیست بلکه بعضی مواقع غلط های فردی ما مسئولان باعث شده است تا این اتفاقات بوجود بیاید.اما خوشبختانه طی ۲ سال اخیر که با تیم امید بودم این اتفاقات نیفتاده و اگر خدا بخواهد دیگر در هیچ رده‌ای شاهد این اتفاقات بد جهت تیم های ملی مان نباشیم. متاسفانه در اردوی قبلی ۱۰ نفر نبودند و اردوی خوبی نبود ولی این عنوان یک گوشزد جهت فدراسیون بود که در وقت باقی مانده بتوانیم خودمان را جمع و جور کنیم ضمنا همکاری و وفاق در تیم امید نسبت به گذشته زیاد شده است هست. شرایط بسیار خوبی در تمرینات حاکم است و باید از مجموعه فدراسیون به علت در اختیار گذاشتن تمام امکانات مورد نیاز نهایت تقدیر و قدردانی را داشته باشم و اگر خدا بخواهد قرار است از روز پنج شنبه همه بازیکنان در اردو شرکت کنند.

وی افزود:طبق هماهنگی های به وجود آمده قرار است تیم هایی که جهت برگزاری اردو به خارج از کشور رفته اند بازیکنان ارزش را به موقع در اختیار تیم قرار دهند.همچنین امروز افتخاری اعلام کرد بازیکنان استقلال را در اختیار می‌گذاریم و پرسپولیس هم همین کار را می‌کند. مسئولان باشگاه‌ها خودشان در این جایگاه‌ها بودند و حساسیت تیم ملی را درک می کنند. درست است باشگاه‌های ارزش مهم است ولی نگاه ملی فراتر از باشگاهی است و مطمئنم همه عزیزان به تیم ملی کمک می کنند.

اخوت راجع به اینکه قبلا هم باشگاه‌ها به تیم ملی بازیکن نمی دادند گفت: نوع واکنش‌ فدراسیون در سال های گذشته باعث شد تا این اتفاقات بیفتد. ولی الان اراده خوبی در فدراسیون حاکم است و کلوب ها هم باید تحمل و تعامل کنند تا مسئله تیم ملی هر چه سریع تر حل شود.

مدیر تیم ملی امید گفت: هیچ خطری تیم ملی امید را ترساندن نمی‌کند و با تمام قوا در رقابت‌های پیش رو شرکت می‌کنیم.

وی راجع به حضور رضا شکاری در تیم امید گفت: همه اقداماتی که راجع به او باید بشود از طریق بین الملل انجام شده است و مطمئن باشید همه بازیکنان در قزاقستان در کنار ما خواهند بود.

اخوت راجع به بازی‌های تیم ملی امید گفت: از تاریخ ۱۵ مرداد تا وقت پرواز، اردو ادامه دارد. بنا به درخواست کادر فنی پرواز ما ۲ روز سریعتر به قزاقستان انجام خواهد شد. ۲۸ تیر با قزاقستان و اول مرداد با عمان بازی می‌کنیم. ضمن اینکه شناخت نسبی از این تیم‌ها داریم از طرفی تیم قزاقستان هم اکنون در یک اردوی چهارجانبه در کشور قطر حضور دارد و مربیان تیم ملی در حال بررسی و آنالیز این تیم هستند تا بتوانند نقاط ضعف و قوت قزاقستان را شناسایی کنند ، در اختیار کادر فنی قرار دهند.

انتهای پیام/

نوع واکنش‌ فدراسیون قبلی باعث شد تا باشگاه‌ها به تیم ملی بازیکن ندهند

واژه های کلیدی: بازیکنان استقلال | دیدار تدارکاتی | برنامه ریزی | اعلام آمادگی | قزاقستان | بازیکنان | باشگاه | پرواز | سوریه | باشگاه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>