خانه » ورزشی » اسطوره های منچستر یونایتد با حساب ۳-۱ اسطوره های بارسلونا را شکست دادند
 

 

اسطوره های منچستر یونایتد با حساب ۳-۱ اسطوره های بارسلونا را شکست دادند

اسطوره های دو تیم در غالب دیداری دوستان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این اسطوره های شیاطین سرخ بودند که موفق به کسب پیروزی در این دیدار شدند.

اسطوره های منچستر یونایتد با حساب 3-1 اسطوره های بارسلونا را شکست دادند

وبسایت رسمی برنامه نود – اسطوره های دو تیم در غالب دیداری دوستان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این اسطوره های شیاطین سرخ بودند که موفق به کسب پیروزی در این دیدار شدند.

به گزارش وبسایت نود، بارسا با حضور بازیکنانی چون رونالدینیو، کلایورت، ریوالدو و داویدز مجموعه ای از بازیکنان درخشان را در ترکیب خود جا داده بود ولی هرگز موفق نشد موقعیت های چندانی روی دروازه حریف ایجاد کند، یونایتد به وسیله بلومکویست نخستین گل این دیدار را به ثمر رساند، پوبورسکی در زاویه ای بسته با ارسال پاسی کوتاه موقعیت خوبی در اختیار بلومکویست قرار داد، ضربه او به وسیله دفاع دفع شد ولی در شلوغی محوطه جریمه توپ بار دیگر به خود او رسید و موفق شد نخستین گل این دیدار را به ثمر برساند.

نیمه نخست با نتیجه ۱-۰ به سود شیاطین سرخ به آخر رسید ولی این تیم در نیمه دوم نیز به گل دوم خود دست یافت. پاس در عمق یورک در داخل محوطه جریمه پارک را صاحب توپ کرد و این بازیکن با ارسال پاسی کات بک موقعیت خوبی در اختیار پوبورسکی قرار داد، ضربه این بازیکن که قدرت کافی را نداشت با اشتباه عجیب دروازه بان بارسا تبدیل به گل دوم منچستر یونایتد شد. در ادامه این تیم بار دیگر به گل رسید، ارسال بازیکنان یونایتد ساها را در روی خط محوطه جریمه صاحب توپ کرد، استوپ او یورک را خارج از محوطه در موقعیت شوتزنی قرارداد، شوت این بازیکن به قشنگی به گل سوم این دیدار تبدیل شد.

اسطوره های منچستر یونایتد با حساب ۳-۱ اسطوره های بارسلونا را شکست دادند

در نهایت بارسا موفق شد یکبار دروازه حریف را باز کند، رونالدینیو پاس کوتاهی را جهت کلایورت ارسال کرد و این بازیکن با عوض کردن جهت این پاس، موقعیت خوبی جهت دهو ساخته و پرداخته کرد و این بازیکن به آسانی دروازه ریموند وندرگو را باز کرد.

در نهایت این دیدار با حساب ۳-۱ به آخر رسید. درآمد حاصل از این دیدار به بیمارستان کودکان سرطانی شهر بارسلونا خواهد رسید و بازیکنانی چون پوبورسکی، سیلوستره، مندیتا، رونالدینیو، ریوالدو، داویدز، پارک جی سونگ، دوایت یورک، بلتی، کلایورت و … در این دیدار حاضر شدند.

۱۸۹۹

واژه های کلیدی: دروازه بان | رونالدینیو | بارسلونا | بازیکنان | منچستر | بازیکن | ارسال | اسطوره

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>