خانه » آرایش و زیبایی » خط چشم مناسب جهت چشمان شما
 

 

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

استفاده | انواع خط چشم، | خط چشم، | مدل خط چشم،

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

انتخاب خط چشم مناسب چشمهایتان | طرح خط چشم بر اساس فرم چشمها | راهنمای گزینش خط چشم

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

‎بد نیست جهت یک بار هم که شده است از خط چشم های دیگر هم استفاده کنید، رنگ مشکی به چشم های شما حالت می دهد ولی هیچگاه درخشندگی و عمقی که خط چشم های رنگی ایجاد می کند ندارد.در این قسمت از تحریریه سایت با انواع خط چشم زیاد آشنا می شوید.

عبارات مهم : استفاده – انواع خط چشم،
‎چه نوع خط چشمی مناسب چشمان شما است؟
‎اگر چه خط چشم مشکی مرسوم ترین رنگ خط چشمی است که زن ها استفاده می کنند ولی بد نیست جهت یک بار هم شده است به رنگ های دیگر هم فکر کنید. رنگ مشکی به چشم های شما حالت می دهد ولی هیچگاه درخشندگی و عمقی را که خط چشم های رنگی ایجاد می کنند، ندارد.
‎خط چشم سبز، آبی، بنفش، خاکستری و قهوه ای… شاید در نگاه اول برایتان عجیب باشند ولی چشم های شما را از حالت یکنواخت در می آورند و رنگ طبیعی آنها را جالب تر از قبل می سازند. بعد تنها چیزی که شما بدان نیاز دارید، گزینش درست خط چشمی است که به رنگ چشم هایتان بیاید. دلواپس نباشید، ما به شما می گوییم که چه رنگ چشمی جهت چشم هایتان مناسب هست. با ما همراه شوید…

استفاده | انواع خط چشم، | خط چشم، | مدل خط چشم،

‎خط چشم جهت چشم های قهوه ای
‎خوبی چشم های قهوه ای این است که با هر رنگ خط چشمی جور در می آیند ولی عالی ترین رنگ، رنگ قهوه ای هست. از تن های گرم مانند قهوه ای خاکی یا کهربایی استفاده کنید تا به صورت شما درخشش بیشتری دهد.
‎خط چشم مشکی چشم های شما را درشت تر می کند ولی تضادی که با خط چشم های رنگی می توانید ایجاد کنید، درخشش صورت شما را دو چندان خواهد کرد. رنگ هایی چون آبی نفتی، لاجوردی، بنفش روشن، سبز نعنایی، و خاکستری صورت شما را نورانی تر از قبل خواهد کرد، آنها را امتحان کنید.

‎خط چشم جهت چشم های فندقی روشن
‎اگر می خواهید در میهمانی های شبانه بدرخشید، از خط چشم سبز یا قهوه ای استفاده کنید. همچنین می توانید با اضافه کردن رنگ طلایی به گوشه چشم هایتان، قشنگی خود را تکمیل کنید. حتی پیشنهاد می کنیم که یک رژ مایع طلایی به لب بالایی تان بزنید. این ترکیب رنگی درخشش چشم های شما را زیاد خواهد کرد.

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

‎خط چشم جهت چشم های آبی
‎چشم های آبی با تضادی که در کنار رنگ های گرمی چون نارنجی، مسی و طلایی ایجاد می کنند، چشم های شما را درخشان تر از قبل نشان خواهند داد. این رنگ های گرم متالیک چشم های شما را جالب می کند به شرط آن که خط چشم را بی هیچ فاصله ای با پلک هایتان در بالا و پایین چشم هایتان بکشید. رنگ های دیگری که با این رنگ چشم جور در می آید، کاراملی و قهوه ای نسبتا تیره است.
‎اگر رنگ قهوه ای را به عنوان خط چشم نمی پسندید، این رنگ را به عنوان سایه به گوشه های دو چشم تان بزنید، سپس آن را با خط چشم مشکی تکمیل کنید. رنگ های سرد مانند سورمه ای و زمردی، چشم های فندقی شما را درخشان تر خواهد کرد.

استفاده | انواع خط چشم، | خط چشم، | مدل خط چشم،

‎خط چشم جهت چشم های سبز
‎همان طور که می دانید رنگ سبز و قرمز دو رنگ متضاد هستند که با نام رنگ های مکمل شناخته می شوند. اگر شما هم این تئوری را در آرایش صورت تان دنبال کنید، به نتیجه های خوب و رضایت بخشی خواهید رسید. جهت چشم سبزها، عالی ترین خط چشم، خط چشمی است که پایه آن رنگ قرمز باشد.

‎به عنوان مثال رنگ برنز یا قهوه ای گزینش خوبی برایتان خواهد بود. با خط چشم مشکی، چشم هایتان حالتی تخت و یکنواخت خواهد گرفت ولی اگر می خواهید درخشش چشم هایتان زیاد شود، از این رنگ ها، به خصوص تن های تیره تر آن، استفاده کنید. اگر احساس کردید که این رنگ به صورت تان نمی آید، کمی از خط چشم مشکی به گوشه پلک هایتان اضافه کنید.
‎به همان نسبت که رنگ قرمز جهت چشم سبزها مناسب هست، رنگ بنفش نیز گزینه دیگری است که می تواند بر جذابیت چشم های شما بیافزاید. این تضاد رنگی حالتی فمنیستی یا زنانه به صورت تان می دهد، درست همان چیزی که تمام زن ها به دنبالش آنند.

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

‎خط چشم جهت چشم های طوسی
‎اگر شما جزو آن دسته از زن های نادری هستید که چشم های طوسی دارند و می خواهید که گیرایی چشم هایتان را دو چندان کنید، باید از خط چشم کمک بگیرید. ولی چه رنگ خط چشمی جهت شما مناسب است؟
‎شما هم درست مانند افرادی که چشم های آبی دارند، باید از خط چشم های قهوه ای استفاده کنید. رنگ قهوه ای، به علت گرمایی که دارد، بر جذابیت چشم های شما خواهد افزود. اگر هم نمی خواهید در صورت تان تضاد ایجاد کنید و تنها دوست دارید که تاکید بیشتری بر رنگ چشم هایتان بگذارید، از خط چشم های سفید مرواریدی استفاده کنید. این رنگ، رنگ طبیعی چشم های شما را روشن تر از قبل نشان خواهد داد.

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

واژه های کلیدی: استفاده | انواع خط چشم، | خط چشم، | مدل خط چشم،

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

خط چشم مناسب جهت چشمان شما

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>