خانه » ورزشی » شربی نیازی حذف شد ، ۵ فرنگی کار کشور عزیزمان ایران به فینال رسیدند
 

 

شربی نیازی حذف شد ، ۵ فرنگی کار کشور عزیزمان ایران به فینال رسیدند

رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از امروز (پنج شنبه) در شهر تایچونگ کشور چین تایپه (تایوان) در حال برگزاری هست.

شربی نیازی حذف شد ، 5 فرنگی کار کشور عزیزمان ایران به فینال رسیدند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، در آخر مسابقه های مقدماتی مسابقه های روز نخست، محمد جواد رضایی در وزن ۵۵ کیلوگرم، کرامت عبدولی در وزن ۶۰ کیلوگرم، امین کاویانی نژاد در وزن ۶۶ کیلوگرم، مهدی بالی در وزن ۸۴ کیلوگرم و امیرمحمد نوروزی در وزن ۹۶ کیلوگرم، ۵ نماینده کشورمان بودند که به دیدار فینال راه یافتند.

عبارات مهم : کره جنوبی – قرقیزستان
نتایج کشتی گیران کشورمان در آخر دور مقدماتی به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد جواد رضایی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر الهام بهرام اف از ازبکستان را شکست داد وی در دوربعد نیز با نتیجه ۱۱ بر یک از سد هی دانگ سون از کره جنوبی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. رضایی در این مرحله برابر کائو لیگائو از چین با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزیرسید و راهی دیدار فینال شد. حریف رضایی در دیدار نهایی ژولامان شارشنبکوف از قرقیزستان هست.

در وزن ۶۰ کیلوگرم کرامت عبدولی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم برابر یرنار فیداخمتوف از قزاقستان با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد وی در این مرحله نیز با نتیجه ۸ بر صفر تالا تالا از چین را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار سیداله تازایف از ترکمنستان هست.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور اول برابر ایلانا ایلانا از چین با نتیجه ۱۰ بر ۲ به پیروزی رسید وی در دوربعد محمود باخشیلوف از ازبکستان را با نتیجه ۴ بر ۲ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله نیز با نتیجه ۸ بر صفر پاروین کومار از هند را مغلوب کرد و راهی دیدار نهایی شد. حریف وی در دیدار فینال مری بیکنوف از قزاقستان هست.
در وزن ۸۴ کیلوگرم مهدی بالی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم سنجر تمیربک از قزاقستان را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار نیز ارماتبک شرماتوف از ازبکستان را با نتیجه ۴ بر صفر و ضربه فنی مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. حریف بالی در این دیدار کالیدین آسیکیف از قرقیزستان هست.
در وزن ۹۶ کیلوگرم امیرمحمد نوروزی بعد از استراحت در دور نخست در دور بعد برابر دونگ جائه لی از کره جنوبی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی شیگه فومی دیگوچی از ژاپن را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار تیمور ماماجانوف از ازبکستان هست.
در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد شربی نیازی در دور نخست برابر ساجان از هند با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و با توجه به باخت این هندی در مرحله نیمه نهایی، شربی نیازی از دور مسابقه ها کنار رفت.
فردا نیز در روز دوم و نهایی این مسابقه ها پویا دادمرز در وزن ۵۰ کیلوگرم و امیرمحمد حاجی پور در وزن ۱۲۰ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کره جنوبی | قرقیزستان | قزاقستان | ازبکستان | استراحت | امیرمحمد | پیروزی | مسابقه | کاویانی | رضایی | پیروزی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>