خانه » خبری و خواندنی » اکبر عالمی مدیر هیئت داوران جشنواره ملی تصویر معدن شد
 

 

اکبر عالمی مدیر هیئت داوران جشنواره ملی تصویر معدن شد

اکبر عالمی به عنوان مدیر هیئت داوران جشنواره ملی تصویر معدن و صنایع معدنی گزینش شد.

اکبر عالمی مدیر هیئت داوران جشنواره ملی تصویر معدن شد

به گزارش حوزه تجسمیگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ اعضای هیئت داوران جشنواره ملی تصویر معدن و صنایع معدنی که از سوی شرکت توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور عزیزمان ایران برگزار می شود شامل سیف الله صمدیان، مسعود زنده روح کرمانی، مهدی علیپور، ساعد نیکزاد و رضا معطریان است و اکبر عالمی هم به عنوان مدیر این هیئت گزینش شد.
نخستین جشنواره ملی تصویر معدن که روز ۲۰ خرداد ماه فراخوان آن اعلام شد، در نیمه اول مرداد ماه امسال برگزار خواهد شد. در این جشنواره به عکاسان برتر بخش معدن، نشان کیمیا اعطا می شود.

عبارات مهم : جشنواره – تصویری

بخش مهم این جشنواره شامل مسابقه تصویر های حرفه ای و نیز عکاسی با گوشی به صورت جداگانه است که مباحث مختلفی همچون انسان و معدن، براده ها و گدازه ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن را پوشش خواهد داد.
جوایز جشنواره شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی است که صورت های معروف و استادان هنری و مقامات ارشد دولتی و بخش شخصی جوایز صورت های معروف عکاس را اهدا می کنند.
ایمیدرو با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان جهت گسترش و ترویج مباحث مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان بخش معدن و صنایع معدنی و… نخستین جشنواره ملی تصویر معدن را برگزار می کند.
علاقه مندان جهت عضویت می توانند آثار خود در مباحث برشمرده را تا تاریخ ۱۵ تیر ماه به شرکت توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور عزیزمان ایران ارسال کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جشنواره | تصویری | تصویر | ایران | داوران | جشنواره عکس | عکس معدن | سازمان نوسازی معادن

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>