خانه » خبری و خواندنی » کودکان کار به رادیو کشور عزیزمان ایران می‌آیند
 

 

کودکان کار به رادیو کشور عزیزمان ایران می‌آیند

رادیو کشور عزیزمان ایران در طرحی تازه به یاری کودکان کار شتافته و آنها را به رادیو کشور عزیزمان ایران دعوت کرده هست.

کودکان کار به رادیو کشور عزیزمان ایران می‌آیند

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از شبکه رادیویی ایران؛ برنامه سحرگاهی این شبکه رادیویی امسال بخشی از برنامه را به سمت کودکان کار متوجه کرده است و در تلاش است تا حرکتی تازه جهت این قشر آسیب دیده انجام دهد.
یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو کشور عزیزمان ایران ادامه داد: تاکنون بیش از پانزده تن از کودکان کار آیتم های مختلفی را جهت رادیو کشور عزیزمان ایران ضبط کرده اند. از جمله آنکه این کودکان نیایش های خود را باز گفته اند که در سحرگاه از رادیو کشور عزیزمان ایران پخش می شود. آنها همچنین راجع به سختی ها، دشواری ها، آرزوها و خواسته های خود سخن می گویند.

عبارات مهم : زندان ایران – کودکان

گودرزی گفت: همچنین طرح علمی و جامعه شناسانه مسائل کودکان کار از جمله مباحث این برنامه هست. و تفهیم این عنوان که آنچه کودکان کار زیاد از هر چیزی به آن نیازمندند توجه، وقت گذاشتن و حمایت معنوی از آنهاست. از این رو هر فردی می تواند با یک کار معنوی و وقت گذاشتن جهت این کودکان می تواند از آنها حمایت کند و منظور از یاری، صرفا کمک مالی نیست.
گودرزی افزود: حتی کاری که به نظر ما شاید کوچک بیاید می تواند در آینده یک کودک کار تعیین کننده باشد، کاری مثل نامه نوشتن جهت آنها، قدم زدن با آنها، حرف زدن و شنیدن صحبت های ایشان. از این رو هر کسی می تواند به یاری کودکان کار بشتابد و با رادیو کشور عزیزمان ایران یا جمعیت امام علی (ع) ارتباط برقرار کند تا طریقه کمک به او بازگو شود.
رادیو کشور عزیزمان ایران بخش «فرزندان ایران» را جهت کودکان کار تخصیص داده شده است داده است و در این حرکت از صورت ها و ستاره های رادیو کشور عزیزمان ایران مثل مریم نشیبا، علی رضا جاویدنیا، فاطمه آل عباس، داوود حیدری بهره می گیرد و با شعار «رادیو ایران، حامی کودکان کار» اقدام به تولید چند psa (آگهی خدمات اجتماعی) کرده است که در طول ماه مبارک رمضان پخش می شود.
جمعیت امام علی (ع) از جمله همکاری کنندگان این طرح رادیو کشور عزیزمان ایران است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندان ایران | کودکان | برنامه | طریقه | ستاره | رادیو | جمعیت | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>