خانه » ورزشی » برخورد جدی فدراسیون بدنسازی با صادر کنندگان کارت های بدون مجوز
 

 

برخورد جدی فدراسیون بدنسازی با صادر کنندگان کارت های بدون مجوز

فدراسیون بدنسازی با افرادی که بدون مجوز مدرک مربیگری صادر کنند برخورد جدی می کند.

برخورد جدی فدراسیون بدنسازی با صادر کنندگان کارت های بدون مجوز

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان در سال های اخیر بعضی موسسات و اشخاص با نسبت دادن خود به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اقدام به صدور کارت مربیگری بدون حضور متقاضیان در کلاس های دارای مجوز این فدراسیون با قیمت های گزاف کرده اند. البته با توجه به غیرقانونی بودن این کارت ها فدراسیون بدنسازی رسما اعلام کرده که با خاطیان برخورد جدی می کند.

ناصر پورعلی فرد در گفت و گو با خبرنگار ما راجع به برخورد فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با کلوب ها و افرادی که بدون مجوز مدرک مربیگری صادر می کنند، اظهار داشت: این اقدام غیرقانونی است و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مدرک مربیان را تائید نمی کند.
وی افزود: افرادی که به دنبال دریافت چنین مدارکی می روند باید عاقل باشند. قطعا فدراسیون طبق هماهنگی با دستگاه های نظارتی با صادرکنندگان چنین مدارکی برخورد می کند. خارج از سیستم فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام هر مدرکی صادر شود، غیرقانونی و فاقد اعتبار هست.
پورعلی فرد درمورد اعزام تیم ملی پاورلیفتینگ به مسابقه های بین المللی مسکو گفت: تیم ملی امشب به مسابقه های مسکو اعزام می شود. وقت اجرای مسابقه های پاورلیفتینگ سه روز هست. تیم ملی مچ اندازی هم دهه دوم خرداد در مسابقه های آسیایی قرقیزستان شرکت می کند.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام راجع به برگزاری مسابقه های جهانی پرورش اندام بیان کرد: این مسابقه ها آبان ۹۶ برگزار می شود و نفرات اعزامی به مسابقه های جهانی هم بعد از برگزاری مسابقه های قهرمانی کشور در آخرهای مرداد مشخص می شوند.
انتهای خبر/

عبارات مهم : پرورش اندام – پرورش اندام

واژه های کلیدی: پرورش اندام | پرورش اندام | خبرنگار | بدنسازی | مسابقه | برگزاری | اندام | برخورد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>