خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » پراید تولید میکنیم چون خریدار دارد
 

 

پراید تولید میکنیم چون خریدار دارد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تصریح کرد: بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت،

پراید تولید میکنیم چون خریدار دارد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تصریح کرد: بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می شود و نمی توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.

تا زمانی که تقاضا وجود دارد، پراید تولید می‌شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید دارد که شرکت استاندارد اختیاری راجع به ورود و خروج ماشین از خط تولید ندارد.مهدی جمالی در تصویر العمل به بیانات رییس شرکت استاندارد مبنی بر توقف خط تولید چند خودروی غیراستاندارد، گفت: شرکت استاندارد ورود و خروج ماشین از خط تولید را اعلام نمی کند، بلکه استانداردهای آن را تعیین می کند.

عبارات مهم : استاندارد – محصولات
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه خودروی پراید از تمامی استانداردهای کنونی عبور می کند، افزود: خودروی پراید با ارتقای یا از استانداردهای آتی عبور می کند، یا اگر نتوانست تاییدیه استاندارد را بگیرد، ظاهرا شماره گذاری می کند.

سال ۹۶ حدود ۲۲ درصد تولیدات سایپا پراید است

جمالی ادامه داد:۹۰ درصد محصولات سایپا در سال ۸۹ پراید بوده هست، که در سال ۹۵ به ۳۴ درصد محصولات سایپا رسیده است.

وی با بیان اینکه مقرر شده است که در سال ۹۶ حدود ۲۲ درصد تولیدات سایپا پراید باشد، یادآور شد:برنامه ریزی صحیحی طراحی شده است که با توجه به تقاضای بازار و اوضاع استاندارد تولید محصولات مدیریت شود.

تا زمانی که تقاضا وجود دارد، پراید تولید می شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تصریح کرد:بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می شود و نمی توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.

پراید تولید میکنیم چون خریدار دارد

منبع: خبرگزاری منزل ملت

واژه های کلیدی: استاندارد | محصولات | ماشین | بازار | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>