خانه » خبری و خواندنی » هنرمندان علت دعوت خود از مردم جهت شرکت در انتخابات را اعلام کردند
 

 

هنرمندان علت دعوت خود از مردم جهت شرکت در انتخابات را اعلام کردند

هنرمندان در گفتگو با گروه تحریریه سایت مردم را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.

هنرمندان علت دعوت خود از مردم جهت شرکت در انتخابات را اعلام کردند

به گزارش خبرنگارگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ ۲۹ اردیبهشت روز آینده سازی جهت ملت کشور عزیزمان ایران هست، روزی که باید با حضور در پای صندوق های رأی مدیر جمهور آینده خود را گزینش کنند و صورت های معروف نیز در گفتگو با گروه تحریریه سایت مردم را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.
مسعود آب پرور (کارگردان): همکاری در انتخابات پایه های حکومت را مستحکم تر می کند

عبارات مهم : ریاست جمهوری – انتخابات

فکر می کنم هر شهروند مدنی در سرنوشت حاضر حتما در انتخاباتی که به آینده اجتماعی و مدنی او بستگی دارد، باید حضور پیدا کند. به هر حال همکاری مردم در آینده خودشان می تواند پایه های حکومت و نظام را مستحکم تر کند. من هم شرکت خواهم کرد.
جواد نوروزبیگی (تهیه کننده): حضور مردم پای صندوق های رأی مهم و آینده ساز است
من یک ایرانی ام و می خواهم آینده خودم و جامعه را تعیین کنم، بعد رأی می دهم و می گویم لطفا مردم همکاری کنند. طبیعتا هر چقدر آرای بالاتر برود رأی به نظام و محکم شدن پایه های جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هست. حضور مردم پای صندوق های رأی مهم و آینده ساز است.
شهرام زندی (خواننده): حضور در انتخابات وظیفه شرعی است
من در انتخابات شرکت خواهم کرد.چون مملکتمان را دوست داریم. باید در انتخابات شرکت کنیم تا اختیار هم دست خودمان باشد.
بعد از مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری، بااهمیت ترین مقام کشور است و به همین جهت رأی ما مهم می شود. ضمن آن که رهبر هم به ما دستور شرکت کردن در انتخابات را داده هست، از همین رو وظیفه شرعی نیز داریم و باید جهت گزینش مدیر جمهور اصلح در انتخابات شرکت کنیم.
ضیاءالدین دری (کارگردان): همه ما باید پای صندوق برویم
به شخصه رأی می دهم و همه ما باید پای صندوق برویم. بالاخره یک انتخاباتی صورت گرفته و هرکدام از ما یک رأی داریم که باید در صندوق بیندازیم.
در واقع حضور مردم در انتخابات رابطه ای بین آن ها و حکومت را نشان می دهد و آن را جدی می گیرند و پای صندوق می روند و بر حسب شناختی که از اوضاع کشورشان دارند به افرادی که مدعی ساختن اوضاع مملکت هستند، رأی می دهند.
علیرضا قزوه (شاعر): وظیفه ما شرکت در انتخابات است
وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم. آدم بالغ و عاقلی هستیم و راجع به انتخابات نظر داریم. آدم هایی که متناسب با گزینش ما هستند در بین کاندیداهای ریاست جمهوری وجود دارند.
یک وقت کسی متناسب با گزینش ما در بین نامزدهای انتخابات وجود ندارد، فرد جهت همکاری خود در انتخابات مردد می شود ولی در این انتخابات کسانی متناسب با گزینش ما در بین نامزدهای ریاست جمهوری هست. در انتخابات موضع داریم و موضع ما ولایت، سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است به صحبت های ایشان گوش می کنیم و بر مبنای آن گزینش می کنیم.
سعید پیردوست (بازیگر): شرکت در انتخابات مشت محکمی بر دهان افرادی است که می گویند چیزی نیستیم
انشاءالله شرکت خواهم کرد چون وظیفه ما شرکت در انتخابات است و بدون آن که کاری به جناح خاصی داشته باشیم باید ببینیم که کدام یک از کاندیداها زیاد به فکر مردم و دلسوز هستند.
وظیفه من در قبال خانواده ام است که به شرکت در انتخابات دعوتشان کنم، ولی از مردم هم دعوت می کنم که پای صندوق های رأی بروند.
با شرکت کردن و حضور در انتخابات به همگان نشان می دهیم که ما زنده و سلامت هستیم و آینده جامعه مان برایمان اهمیت دارد و این اتفاق مشت محکمی است به دهان کسانی که می گویند ما چیزی نیستیم.
داریوش ارجمند (بازیگر): حضور مردم پای صندوق رأی مهم است
صد در صد در انتخابات شرکت می کنم. حضور مردم مهم است که پای صندوق های رأی شرکت کنند و امسال سیل بیشتری در انتخابات شرکت خواهند کرد.
جعفر دهقان (بازیگر): انتخابات کشور را بیمه می کند
من صد در صد در انتخابات شرکت خواهم کرد، همه باید در انتخابات شرکت کنند چون حضورشان پایه های نظام را محکم می کند و به همین منظور هر کسی که عاشق وطن و کشورش هست؛ باید در انتخابات حضور به هم رساند.
تاثیر انتخابات مشخص است و همه جوره کشور را بیمه خواهد کرد، چون همه منتظر هستند که ببینند، مردم چه خواهند؟
هرمز شجاعی مهر (مجری): در انتخابات همدلی وجود دارد
مگر می شود در انتخابات شرکت نکرد، خانواده بزرگ کشور عزیزمان ایران باید از حق خودش دفاع کرده و رأی بدهد.
من از مردم خواهش می کنم که نسبت به آینده و آینده خود احساس مسئولیت داشته باشند و پای داشتن زندگی آزاد و راحت بایستند. بزرگترین اتفاقی که در انتخابات می افتد، همدلی مردم است که خیلی اتفاق بزرگ و قشنگی است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ریاست جمهوری | انتخابات | بازیگر | ایرانی | صندوق | ایران | همکاری | انتخابات ۹۶

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>