خانه » عمومی » شرایط ویژه برای اسکان گردشگران و زائران در سفر های نوروزی
 

 

شرایط ویژه برای اسکان گردشگران و زائران در سفر های نوروزی

شرایط ویژه برای اسکان گردشگران و زائران در سفر های نوروزی

خلاصه خبر:

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: ۱۰۰ درصد ظرفیت اماکن اقامتی استان در اختیار گردشگران نوروزی برای اسکان است.

در ادامه با کدر همراه باشید

شرایط ویژه برای اسکان گردشگران و زائران در سفر های نوروزی

توضیحات تکمیلی:

اسکان مسافران نوروزی در ایام نوروز

به نقل از گروه استان های سایـت کـدر از کرمانشاه ؛ جلیل بالایی گفت: در طول ايام نوروز هيچ مسافري که تقاضای اسکان داشته را بدون اسکان باقي نگذاشته و نخواهیم گذاشت تمامی دستگاه‌های استان کرمانشاه به ویژه آموزش و پرورش با اختصاص دادن مدارس و مهمانسراهای خود، در عرضه خدمات به مسافران نوروزي از هيچ اقدامي کوتاهي نکرده‌اند.
همچنین او ادامه داد: امسال خوشبختانه شاهد همکاری و همراهی خوب کلیه دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه هستیم و امر خدمت رسانی به گردشگران به نحو مطلوبی انجام می‌شود.
بالایی یادآور شد: در چند نقطه شهر و ورودی اغلب شهرستانهای استان کرمانشاه مکانهایی به عنوان کمپ‌های اقامتی با همکاری شهرداری و هلال احمر برای اسکان گردشگران و میهمانان نوروزی درنظر گرفته‌ایم.
این مقام مسئول یادآور شد: همچنین اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با تجهیز و آماده سازی مدارس شرایط ویژه ای را برای اسکان گردشگران در این دیار به وجود آورده است.
وی تاکید کرد: برای هر مسافری که تقاضای اسکان داشته باشد، شرایط فراهم است و گردشگران و میهمانان نوروزی می‌توانند جهت بهره‌مندی از امکانات اسکان به ستاد اسکان استان واقع در مجموعه تاریخی فرهنگی تاقبستان مراجعه کنند.
بالایی یادآور شد: تمام تلاش اعضای ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه ارائه خدماتی مطلوب و شایسته به گردشگران و میهمانان نوروزی است .

شرایط ویژه برای اسکان گردشگران و زائران در سفر های نوروزی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>