خانه » سرگرمی » بیوگرافی » عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل
 

 

عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل

عکس آرش مجیدی بازیگر سریال کیمیا + بیوگرافی آرش مجیدی

عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل

آرش مجیدی (زاده ۱۳۵۳ در آباده) بازیگر ایرانی است .

مدرک تحصیلی وی کارشناسی ادبیات نمایشی است.

از فعالیت‌های وی می‌توان به بازی در سریال‌های زیر هشت و رستگاران و فیلم سینمایی شوکران اشاره نمود.

آرش مجیدی و میلیشا مهدی نژاد کمتر از یک سال است بچه دار شده اند، همین بهانه‌ای شد برای یک گفتگوی طولانی با آنها که در بخش اول این گفتگو آیین ها و سنت های نوروزی را هم مرور کردیم، آیین هایی که به قول مجیدی ایرانی ها را کنار هم نگه داشته و مهدی نژاد هم از شوخی پدرش نام می برد که به دختران ۲۵، ۲۶ ساله می گفته کار شما از سبزه گره زدن گذشته و دیگر باید درخت گره بزنید. بهار برای فرهنگ ایرانی، یک مناسبت مهم تلقی می‌شود که برای آغازش از مدت‌ها قبل آماده می‌شویم، خرید و خانه تکانی می کنیم، سفره هفت سین می چینیم و لحظه سال تحویل قلبمان تند تند می زند. و چه بهانه ای بهتر از این موضوع برای گفتگو با مردمان ایران. حالا اگر قرار باشد گفتگو با یک زوج بازیگر باشد که به تازگی بچه دار هم شده اند که دیگر حسابی خواندنی می شود.

آرش مجیدی و میلیشا مهدی نژاد پیش از این زمان پخش سریال «شیدایی» که اتفاقا در آن هم نقش زن و شوهر داشتند برای یک مصاحبه به خبرگزاری مهر آمدند و حالا با اضافه شدن یک عضو کوچک به خانواده شان فرصت خوبی ایجاد شد تا به بهانه یک گفتگوی بهاری دیدارشان را پس بدهیم. شاید با خواندن این مصاحبه برایتان جالب باشید که بدانید چقدر سنت های نوروزی برای این زوج اهمیت دارد و آنها را مو به مو اجرا می کنند. البته میشا دختر ۹ ماهه آنها هم حضور فعالی در مصاحبه داشت و بخش بعدی گفتگو به کل به او اختصاص دارد. ابتدا بخش اول را با هم مرور می کنیم.

سینما

شبانه (۱۳۸۴)
گاوخونی (۱۳۸۱)
شوکران (۱۳۷۷)
سر به مهر (۱۳۹۲)

تلویزیون

من یک مستاجرم
و خداوند عشق را آفرید
آخرین گناه
زیر هشت
رستگاران
شیدایی (شبکه ۳)
ارمغان تاریکی
جلال‌الدین (۱۳۹۳)

برنامه‌ ریز

گاوخونی (۱۳۸۱)

گروه کارگردانی

آقا (۱۳۸۲)

عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل عکس های دیدنی آرش مجیدی بازیگر / بیوگرافی کامل

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>