خانه » علم و تکنولوژی » آموزش تنظیم هماهنگ سازی زیرنویس فیلم در km player
 

 

آموزش تنظیم هماهنگ سازی زیرنویس فیلم در km player

آموزش تنظیم زیرنویس با فیلم در km player

آموزش تنظیم هماهنگ سازی زیرنویس فیلم در km player

آموزش هماهنگ کردن زیرنویس فیلم در KMPlayer
بدون شک حتماً علاقه مندان به فیلم ها و سریال های خارجی با این مشکل روبرو می شوند که زیرنویسی ( Subtitle ) که از اینترنت دانلود کرده اند با فیلم یا سریال آنها همخوانی نداشته و مشکل تنظیم زیرنویس جذابیت فیلم را از بین می برد . در پلیر محبوب کی ام پلیر ( KM Player ) شما به راحتی می توانید در عرض چند ثانیه زیرنویس موردنظر خود را با فیلم خود کاملاً هماهنگ کنید . اما چطوری ؟ در این پست از سایت پی سی لند روش این کار را با حوصله کامل به شما می آموزیم . پس با پی سی لند همراه شوید .

۱- ابتدا فیلم موردنظر را توسط KM Player باز کنید و فایل زیرنویس را با ماوس به درون فیلم کشیده و رها کنید .

۲- اکنون باید بدانیم که زیرنویس ما عقب تر از مکالمه ی فیلم است یا جلوتر از آن . این مرحله به خود شما بستگی دارد یعنی اگر بتوانید ترجمه ی گفت و گوی درون فیلم را حدس بزنید می توانید عقب یا جلو بودن زیرنویس را تعیین کنید . در این مرحله می توانید با زدن کلیدهای ترکیبی Alt + Q موقعیت زیرنویس ها را مشاهده کنید تا کارتان ددر پیدا کردن زیرنویس مربوط به یک دیالوگ راحت شود .

۳- حالا کار بسیار ساده است . اگر زیرنویس شما جلوتر از فیلم بود برای عقب کشیدن آن کلیدهای ] + Alt + Ctrl را بزنید و اگر زیرنویس شما عقب تر از فیلم بود برای جلوکشید آن می توانید با  زدن کلیدهای [ + Alt + Ctrl مشکل خود را به طور کامل برطرف کنید .

منبع آموزشی : پی سی لند

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>