خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » سینما و تئاتر:سلمان خان در جست و جوی «یک دوستی»
 

 

سینما و تئاتر:سلمان خان در جست و جوی «یک دوستی»

به گزارش جام جم آنلاین ، سعید نادیاوالا تهیه کننده مسلمان و معتبر بالیوودی، امر تولید این اکشن ماجراجویانه و درام خانوادگی را به عهده دارد.این تهیه کننده حاضر به افشای داستان «یک دوستی» نشده، اما می گوید در بین محصولات صنعت سینمای هند از حال و هوای متفاوتی برخوردار است

سینما و تئاتر:سلمان خان در جست و جوی «یک دوستی»

 

4j9j_ctbzxrhuwaag9jm

سینما و تئاتر:سلمان خان در جست و جوی «یک دوستی»

سلمان خان ستاره مسلمان هندی فیلم تازه اش را برای دوست فیلم ساز خود کبیر خان بازی می کند. این فیلم با نام موقت «یک دوستی» جلوی دوربین می رود.

به گزارش جام جم آنلاین ، سعید نادیاوالا تهیه کننده مسلمان و معتبر بالیوودی، امر تولید این اکشن ماجراجویانه و درام خانوادگی را به عهده دارد.این تهیه کننده حاضر به افشای داستان «یک دوستی» نشده، اما می گوید در بین محصولات صنعت سینمای هند از حال و هوای متفاوتی برخوردار است.نقش مقابل سلمان خان را در این فیلم کاترینا کیف به عهده دارد. او قبل از این در سه فیلم کبیر خان بازی داشته و در کنار سلمان در فیلم هایی مثل «یک ببری بود» و «یووراج» بوده است.به گزارش سایت ایندیا اف ام، قبل از این شنیده می شد دیپیکا پاداکونه در نقش مقابل سلمان خان بازی خواهد کرد. اما کبیر خان این شایعه را رد کرده است.سازندگان فیلم امیدوارند کلید فیلم برداری آن را تا قبل از پایان فصل تابستان امسال بزنند، تا بتوانند آن را برای نمایش عمومی در تابستان سال آینده میلادی آماده کنند.سلمان خان این روزها جلوی دوربین «سلطان» است. این فیلم برای نمایش عمومی در سال جاری میلادی آماده می شود. او سال گذشته دو فیلم پرفروش و موفق روی پرده سینماهای هند داشت.

 

سینما و تئاتر:سلمان خان در جست و جوی «یک دوستی»

 

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>