خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » خواستگار قلابی کرمان با قرض ۱۱۰ میلیونی+دستگیری کلاه بردار سایت های همسر یابی
 

 

خواستگار قلابی کرمان با قرض ۱۱۰ میلیونی+دستگیری کلاه بردار سایت های همسر یابی

قرض ۱۱۰ میلیونی +خواستگار قلابی کرمانی+کلاه برداری سایت های همسر یابی

سایت های همسریابی از نظر قانونی فاقد صلاحیت هستند و اعتماد به افراد در این سایت ها می تواند برای كاربران از لحاظ مالی و حتی عاطفی ضررهایی به دنبال داشته باشد.

خواستگار قلابی کرمان با قرض ۱۱۰ میلیونی+دستگیری  کلاه بردار سایت های همسر یابی

خواستگار قلابی کرمان با قرض ۱۱۰ میلیونی+دستگیری  کلاه بردار سایت های همسر یابی
رئیس پلیس فتا استان كرمان گفت: فردی كه با جلب اعتماد و قول ازدواج به خانمی ۱۱۰ میلیون ریال پول از وی به صورت قرض گرفته و گوشی همراه خود را خاموش كرده بود، دستگیر شد.

 

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “كامبیز اسماعیلی ” گفت : درپی مراجعه فردی به “پلیس فتا” مبنی بر كلاهبرداری یك خواستگار قلابی در فضای مجازی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت .
سرهنگ اسماعیلی افزود:خانمی با ورود با به یك سایت همسریابی با آقایی آشنا شده و به این امید تشكیل زندگی در آینده از طریق واتس آپ به طور مداوم با وی در ارتباط بوده است.
وی تصریح کرد : درادامه رسیدگی به این پرونده مشخص شد كه متهم با جلب اعتماد و قول ازدواج به شاكی ۱۱۰ میلیون ریال پول از وی به صورت قرض گرفته و گوشی موبایل خود را خاموش كرده است .
به گفته رئیس پلیس فتا كرمان ، متهم پس از شناسایی طی احضاریه ای به پلیس فتا احضار شد و پس از تكمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
وی در پایان اظهار داشت :سایت های همسریابی از نظر قانونی فاقد صلاحیت هستند و اعتماد به افراد در این سایت ها می تواند برای كاربران از لحاظ مالی و حتی عاطفی ضررهایی به دنبال داشته باشد.
خواستگار قلابی کرمان با قرض ۱۱۰ میلیونی+دستگیری  کلاه بردار سایت های همسر یابی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>