خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » پیام تبریک نخست وزير انگلیس به مناسبت نوروز به مردم ایران
 

 

پیام تبریک نخست وزير انگلیس به مناسبت نوروز به مردم ایران

پیام تبریک نخست وزير انگلیس به مناسبت نوروز به مردم ایران

نخست وزیر انگلیس با انتشار پیامی فرارسیدن نوروز را تبریک گفت.به گزارش ايسنا دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس با انتشار پیامی که روی پایگاه اینترنتی دولت قرار گرفته است، فرارسیدن ایام نوروز را تبریک گفت.در این پیام آمده است: خطاب به تمام جوامع ایرانی که نوروز را اینجا در انگلستان جشن می گیرند؛ من می خواهم از شما به دلیل کمکی که به کشور ما می کنید تشکر کنم.

از تحصیلات و تجارت تا انواع هنر و خدمات عمومی، شما به بزرگ شدن انگلستان کمک می کنید و همچنان که شما ارزش های نوروز، شامل صلح، همبستگی و مصالحه را منعکس می کنید، بدانید که این نتیجه روح این ارزش ها است که ایران و انگلستان در طول ۱۲ ماه گذشته گام های مهمی را در جهت گسترش روابطمان برداشته اند.
کامرون در ادامه پیام تبری خود آورده است: ما سفارت هایمان را بازگشایی و یک توافق هسته ای تاریخی را اجرایی کردیم. هر دو رییس جمهور، یعنی روحانی و من متعهد هستیم که با تکیه بر این روابط، به نفع همه مان تلاش کنیم. برای خانواده ها و دوستانی که برای این مراسم مهم گردهم می آیند، نوروز زمانی است هم برای مرور سال گذشته و هم برای نگاه به آنچه در سال ۱۳۹۵ پیش خواهد آمد. هرجایی که در جهان نوروز را جشن می گیرید، برایتان آرزوی یک سال جدید شاد، سرشار از سلامتی و آرامش دارم.
نخست وزیر انگلیس در انتهای پیام خود نوشت: هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز.
پیام تبریک نخست وزير انگلیس به مناسبت نوروز به مردم ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>